Akdeniz’in en büyük dalış fuarı

Sualtı dünyasının gizemini yaşatmaya çalışan ve bu büyülü dünyanın hiç bilinmeyen canlılarıyla bizleri tanıştıran Bayrampaşa’daki Turkuazoo Akvaryum, bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan Medex İstanbul fuarında!

20 Mart 2013 Çarşamba 17:09
Akdeniz’in en büyük dalış fuarı
STS A - 28-31 Mart tarihleri arasında ülkemizde 6.’sı düzenlenecek olan Ülkemiz ve Akdeniz çanağının en büyük dalış ve olta balıkçılığı fuarı olan Medex İstanbul 2013 Dalış, Balıkçılık ve Su Sporları Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor. Fuarın destek sponsorlarından olan Bayrampaşa’daki Turkuazoo Akvaryum, fuar süresince standında deniz tutkunlarının ziyaretini bekliyor.

Bayrampaşa’daki Turkuazoo Akvaryum fuar içerisinde ödüllü sualtı fotoğraf sanatçısı Tahsin Ceylan’ın objektifine yansıyan sualtı dünyasının en inanılmaz karelerinden oluşan bir sergi ile deniz tutkunlarının ilgisini çekmeyi hedefliyor. Bir kısmı Turkuazoo Akvaryum’un içerisinde çekilmiş olan fotoğraflardan oluşan Nesli Tehlike Altında Olan Türler adlı sergi, deniz canlılarının yaşamlarının tehlike altında oluşuna dikkat çekmeyi hedefliyor. Sergi alanının yanı sıra, fuar içerisinde standı bulunan Turkuazoo Akvaryum, sürpriz hediyelerle fuar ziyaretçileriyle buluşmayı hedefliyor. Turkuazoo Akvaryum’un köpekbalıklarıyla dalış hediyesi ise fuarın en ilgi çekecek hediyesi olmaya aday.

Her yıl denizlere tutkun olan ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Medex İstanbul Fuarı, su dünyasına hizmet eden firmaları, denizleri korumaya yönelik çalışmaları ve birbirinden farklı etkinlikleriyle ziyaretçilerini bekliyor. Siz de bu etkinliklere katılmak ve Türkiye’nin ilk dev akvaryumu olan Bayrampaşa Turkuazoo Akvaryum standında birbirinden farklı hediyeler kazanmak istiyorsanız Medex İstanbul 2013’e davetlisiniz…

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv