Arzum, IFA 2017'de

Arzum, Almanya'nın başkenti Berlin'de gerçekleştirilen ve dünyanın en önemli ticaret fuarlarından olan IFA'ya yeni renk serileri ve OKKAlı Türk Kahvesi deneyimi ile damga vurmaya hazırlanıyor.

29 Ağustos 2017 Salı 12:33
Arzum, IFA 2017'de
OKKAlı Türk Kahvesi İFA 2017 Berlin'de!

Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarında dünya trendlerini belirleyen markalarla birlikte yer almaya devam ediyor. Tüketici elektroniği ve küçük ev aletleri alanında en önemli ticaret fuarlarından biri olan IFA 2017’de Arzum, yeni renk serileri ve OKKA ailesinin üyeleri ile ziyaretçilere “OKKA’lı bir Türk Kahvesi” deneyimi yaşatacak.

Doğanın sıcaklığı ve enerjisini Mürdüm ve Papatya serileri ile evlere taşıyan Arzum, tasarım ve şıklığın bir arada buluştuğu ve 2017’de Türkiye pazarında kısa sürede moda haline gelen yeni rebk serilerini IFA Fuarı’nda uluslararası katılımcıların beğenisine sunacak.

Şık tasarımıyla ön plana çıkan, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen Ambiente Fuarı'nda yer alarak "Sehr Gut" (En iyi Ürün) belgesine layık görülen Arzum OKKA ve OKKA Minio da bu sene ilk defa IFA Fuarı'nda yer alacak. Arzum, OKKA ve OKKA Minio ile Türk kahvesinin eşsiz lezzetini dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere tattıracak.

1970’den bu yana düzenlenen IFA’da birçok marka, geçtiğimiz yıl, bin 439 katılımcı, 142 bin 200 metrekarelik sergi alanında, çok sayıda ürününü ilk kez görücüye çıkarttı.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri: 1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 50 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir. Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir.

2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir. Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250'den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak "dünya markası olma" yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Detaylı bilgi için:
www.arzum.com.tr
https://www.facebook.com/arzumevaletleri/
https://twitter.com/ArzumEvAletleri
https://www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv