BAT’de Atamalar Devam Ediyor

BAT’nin en büyük satış organizasyonu Endonezya Alper Yüce’ye emanet...

28 Mart 2013 Perşembe 10:44
BAT’de Atamalar Devam Ediyor

STS A - Türkiye’nin en büyük doğrudan yabancı yatırımcıları arasında yer alan British American Tobacco (BAT) Türkiye’de uluslararası atamalar sürüyor. Bu çerçevede, Türkiye Satış ve Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Alper YÜCE, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle, Endonezya Satıs ve Ticari Pazarlama Müdürü olarak Bentoel Grup’ta yeni görevine başlayacak.

BAT’nin stratejik pazarları arasında yer alan Endonezya, BAT’nin en büyük satış organizasyonu konumunda. Endonezya’daki satış organizasyonu Türkiye’dekinin 4 katı büyüklüğünde. Alper Yüce İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1999 yılında kariyerine Efes Pilsen’de başladı.

BAT Ailesi’ne 2003 yılında Bursa Bölge Müdürü olarak katılan ve sırasıyla Kanal Geliştirme Müdürü, Bölgeler Müdürü, Marka Müdürü, Yerel Markalar Grup Müdürü ve İş Geliştirme Müdürü rollerinde başarıyla görev yapan Yüce, 2011 yılı Haziran ayından bu yana Türkiye Ticari Pazarlama ve Dağıtım Bölüm Müdürü olarak görev yapıyordu. BAT Türkiye uluslararası kariyer dünyasına açılan kapı olmaya devam ediyor BAT’ın sunduğu uluslararası kariyer fırsatlarına ilişkin konuşan BAT İnsan Kaynakları Direktörü Birsen Çevik, BAT Türkiye olarak ‘çalışmak için harika bir yer yaratmak’ hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Çevik sözlerine şöyle devam etti: “BAT Türkiye olarak çalışanlarımızı en önemli değerlerimiz olarak görüyoruz. İşe alım, eğitim, kariyer planlama gibi tüm süreçlerimizde çalışanlarımızın sahip oldukları potansiyeli kullanabilecekleri bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar 37 yöneticimiz başarıları sebebiyle, dünyanın çeşitli ülkelerindeki BAT ofislerinde yönetici pozisyonlarına terfi ettiler.

Özetle, dünyanın 180 ülkesinde faaliyette bulunan BAT’nin Türkiye Ofisi, uluslararası kariyer yapmak isteyenler için gerekli imkanları sunuyor.”

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv