Borusan Işıklarını Kapatıyor!

Borusan, Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın (WWF) "Dünya Saati" projesine bu sene de destek oluyor. İklim değişikliğine dikkat çekmeyi hedefleyen proje için Borusan’ın faaliyet gösterdiği bütün binalarda ışıklar 23 Mart Cumartesi akşamı 1 saat boyunca kapatılacak.

20 Mart 2013 Çarşamba 12:48
Borusan Işıklarını Kapatıyor!
STS A - Borusan, 2010 yılından beri desteklediği WWF tarafından düzenlenen "Dünya Saati" projesine bu sene de katılıyor. Proje için 23 Mart Cumartesi akşamı 20:30 - 21:30 arasında tüm ofislerinde ve yerleşkelerindeki ışıkları kapatacak olan Borusan, çevresel sürdürülebilirliğin kurum kültürü olarak benimsenmesi gerektiğine dikkat çekmeyi hedefliyor. "Dünya Saati" ile küresel ısınmaya karşı güç birliği 2007 yılında Avustralya'da sembolik yapıların ışıklarının 1 saat boyunca kapatılması ile başlayan "Dünya Saati" hareketi, kısa sürede 7 kıtada 150'den fazla ülkede ve 7 binden fazla kentte milyonlarca kişiye ulaşarak dünyanın en büyük çevre hareketlerinden birine dönüştü.

Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın dünya çapında eş zamanlı olarak yürüttüğü 1 saatlik kampanya ile doğayla uyumlu hareket etme, çevresel sürdürülebilirliği kurum kültürüne ve yaşam biçimine dönüştürme yönündeki kararlılığın vurgulanması amaçlanıyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv