Civil'de Anti Bakteriyal Dönem!

Tekstil, kozmetik, aksesuar, anne-bebek ürünlerinde müşterilerine aradıkları her şeyi bir arada bulma olanağı sağlayan Civil’in antibakteriyal halıları uzun yıllar bakteri üretmeyen özelliği ile annelerin korkulu rüyası ev tozu ve zararlı bakterilerden çocukları koruyor.

25 Mart 2013 Pazartesi 09:47
Civil'de Anti Bakteriyal Dönem!
STS A - Çocuklarda en sık alerjinin ev tozundan kaynaklandığı bilindiği gibi, bebeklerin emeklemeye başladığı zaman düşünüldüğünde halının antibakteriyel özellikte olması büyük önem taşımaktadır. İnsan sağlığına zararlı olabilecek bakterilerin bulunduğu, ihtiyaç duydukları ısı, nem ve besini kendilerine fazlasıyla sağlayan halılardır. Tekstil, kozmetik, aksesuar, anne-bebek ürünlerinde müşterilerine aradıkları her şeyi bir arada bulma olanağı sağlayan Civil’in antibakteriyal halıları uzun yıllar bakteri üretmeyen özelliği ile annelerin korkulu rüyası ev tozu ve zararlı bakterilerden çocukları koruyor.

Halıların içinde hızla çoğalabilen bakteriler, dokunma veya soluma yoluyla vücudumuza kolaylıkla girebilir, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilirler. Özellikle uzmanlar, evinizde çocuklarınızın odasında bulunan halıların antialerjik ve bakteri üretmeyen özellikler taşıyan ürünleri kullanmanızı önermektedir. “Made in İstanbul” referansıyla başlı başına bir marka gücü oluşturan Civil Bebek – Çocuk – Anne mağazalar zinciri, çocuklar için çok tehlikeli sonuçlara sebep olan, halılarda biriken bakterilere çözüm olarak antibakteriyal halıları müşterilerine sunuyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilen, kaymaz tabanlı 24 ay garantili, antibakteriyal halılar Civil mağazalarında ve www.civilim.com’ da satışa sunuluyor. Aynı zamanda müşterilerine internetten alışveriş yapma olanağı sunan Civil, 30 gün içinde iade ve kapıda nakit ödeme seçenekleriyle müşterilerinin işini kolaylaştırıyor.

Ürün Fiyatları SPRING BUKLE DE 133x190: 81,00 TL VIOLET BUKLE DE 100x150: 48,00 TL BEAR DE-1 133x190: 197,00 TL KITTY DE 80x150: 94,00 TL

Civil Hakkında:
1996 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kurulan Civil, portföyüne kattığı hamile giyim ve beslenme- taşıma gereçleri ile ürün yelpazesini genişletti. 16 yılda 36 mağazaya ulaşan Civil Anne- Bebek- Çocuk marketler zinciri, www.civilim.com ve www.cantamm.com adreslerinden sağladığı online alışveriş imkanı ile de tüm Türkiye ve KKTC’ye ulaşıyor. Her sezon 600 markaya ait 20 bin çeşit ürünü sunan Civil, müşterilerine farklı fiyat aralıklarından seçim yapabilme imkanı tanıyor. Yaptığı kampanyalarla aile bütçesine katkı sağlayan Civil, mağazalarında bulunan çocuk oyun odalarıyla da ebeveynlerin alışveriş koşullarını kolaylaştırıyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv