DHL,Türkiye’nin En Beğenileni

DHL Express; Türkiye’deki öncü ve lider konumunu koruma hedefi ile devam ettirdiği çalışmaları ile kazandığı ödüllere bir yenisini ekledi.

21 Mart 2013 Perşembe 17:04
DHL,Türkiye’nin En Beğenileni
STS A - Altyapısı, çalışanları ve markasına yaptığı ciddi yatırımlarla dünya çapındaki kapasitesini genişleterek, müşterilerine sunduğu hizmetleri sürekli geliştiren, dünyanın lider hızlı hava taşımacılık şirketi DHL Express; Türkiye’deki öncü ve lider konumunu koruma hedefi ile devam ettirdiği çalışmaları ile kazandığı ödüllere bir yenisini ekledi.

DHL Express Türkiye, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital ve GfK Türkiye araştırma şirketi tarafından iş dünyasının liderleri arasında yapılan anket sonuçlarını temel alan "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında, "sektörünün en beğenilen şirketi" seçilerek Kargo, Nakliye ve Lojistik sektöründe birinciliği elde etti. Capital Dergisi’nin 13’üncüsünü düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2012” araştırması, çok sayıda sektörden üst ve orta düzey yöneticinin Türk iş dünyasındaki şirketleri ve kendi sektörlerindeki rakipleri hakkındaki görüşleri değerlendirilerek gerçekleştirildi.

Capital’in 2012 araştırmasında, 37 farklı sektör için, 500’ün üzerinde şirketten 1.555 orta ve üst düzey yöneticiye ulaşıldı. Tarafsız görüşler doğrultusunda gerçekleştirilen ve her sektörden şirketler ve yöneticiler için çok önemli mesajlar içeren araştırmada iş dünyasının ideal şirket kriterleri arasında hizmet ve ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilir şirket olma, yönetim kalitesi ve şeffaflığı ile yenilikçilik ilk sıralarda yer aldı. Bu yıl da itibar yarışında ipi göğüsleyenleri ortaya koyan "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri 2012" araştırmasının, 19 Mart 2013’te Conrad İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde DHL Express Türkiye adına ödülü, CEO Markus Reckling aldı.

DHL Express Türkiye, Capital dergisi tarafından 2000 senesinden bu yana geleneksel olarak yapılan araştırmada şimdiye kadar 11 defa, lojistik sektöründe "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketi" olma başarısını göstermiştir. Bu başarı, DHL Express’in müşterilerinin ve Türk iş dünyasınının ilk tercihi olduğunu kanıtlayan bir başka önemli göstergedir.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv