Diriliş Tatile Girdi Huğlu Çalışıyor

Birçok ünlü işadamı ve siyasi isme yaptığı üstün el işçiliği tüfeklerle ve son dönemde uluslararası platformda yakaladığı göz kamaştıran başarılarla adından sıkça söz ettiren Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, Diriliş dizisinin Ertuğrul karakterini canlandıran Engin Altan DÜZYATAN için, hayranlık uyandıran bir tüfek üretti.

10 Temmuz 2017 Pazartesi 13:15
Diriliş Tatile Girdi Huğlu Çalışıyor
Huğlu'dan, Diriliş Dizisinin Ertuğrul Gazi'si
Engin ALtan Düzyatan'a
Özel El Yapımı Tüfek Hediyesi...


HAVADİSTÜRK - Birçok ünlü işadamı ve siyasi isme yaptığı üstün el işçiliği tüfeklerle ve son dönemde uluslararası platformda yakaladığı göz kamaştıran başarılarla adından sıkça söz ettiren Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, Diriliş dizisinin Ertuğrul karakterini canlandıran Engin Altan DÜZYATAN için, hayranlık uyandıran bir tüfek üretti.

Uzun süreli emek gerektiren ustalıkla imal edilen tüfek DÜZYATAN’a, Kooperatif Başkanı Naci TANIK ve AVFEST Dergisi imtiyaz sahibi Tuna GÜZELYURT tarafından basın toplantısı ile takdim edilecek.

Başarılı oyuncu Engin Altan DÜZYATAN, memnuniyet duyduğu bu çok özel armağan için, Başkan TANIK’a ve GÜZELYURT’a teşekkürlerini iletti.

Tüfeğin son hali Başkan TANIK ve GÜZELYURT’un istişare ederek birlikte belirledikleri tarihte, DÜZYATAN’a takdim esnasında yapılacak basın toplantısında gösterilecek. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv