Dünyanın Beğenilen Kimya Şirketi

“Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratma” hedefi doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren dünyanın lider kimya şirketi BASF, iş dünyasının en prestijli yayınları arasında yer alan Fortune Dergisi tarafından “Dünyanın En Beğenilen Kimya Şirketi” seçildi.

29 Mart 2013 Cuma 14:48
Dünyanın Beğenilen Kimya Şirketi

Dünyanın lider kimya şirketi BASF, iş dünyasının en prestijli yayınları arasında yer alan Fortune Dergisi tarafından “Dünyanın En Beğenilen Kimya Şirketi” seçildi. BASF, aynı ankette geçen sene ikinci sırada yer almıştı. “Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratma” hedefi doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren BASF; insana, doğaya ve çevreye katkı sağlayan hammaddeler geliştirerek kimya sektöründe fark yaratıyor. Yapı kimyasallarından plastiklere, bitki koruma ürünlerinden petrol ve doğalgaza kadar geniş bir yelpazede hammadde üretimi gerçekleştiren BASF, Ar-Ge alanında hayata geçirdiği yatırımlarla da sürdürülebilirlik bilincinin yerleşmesi ve toplumlar tarafından benimsenmesi için çalışıyor. “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” anketi, her yıl Fortune Dergisi’nin önderliğinde ve yönetim danışmanlığı şirketi Hay Group’un iş birliğinde gerçekleşiyor.

Anket kapsamında; ürün ve hizmet kalitesi, küresel rekabet gücü ve yönetim kalitesi kategorilerine göre sektör uzmanları tarafından incelenen 700 şirket, performansları doğrultusunda listedeki yerlerini alıyor.

BASF Hakkında
Dünyanın lider kimya şirketi BASF olarak portföyümüzde; kimyasallardan plastiklere, bitki koruma ürünlerinden petrol ve doğalgaza kadar birçok ürün yer alıyor. Ekonomik başarıyı, sosyal sorumluluk ve çevresel korumayla birleştiriyoruz. Toplumun bugüne ve geleceğe dair ihtiyaçlarını karşılamak adına, hemen hemen bütün endüstriyel alanlarda bilim ve inovasyon aracılığıyla müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Ürünlerimiz ve çözümlerimizle kaynakların korunmasına, sağlıklı gıda teminine ve hayat kalitesinin artırılmasına katkı sağlıyoruz. Kurumsal hedefimiz doğrultusunda; sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz. 2012 yılı sonu itibarıyla dünya çapında 110 binin üzerinde çalışanı bulunan ve bu dönemde satışları 72,1 milyar Avro olarak gerçekleşen BASF’nin hisseleri Frankfurt (BAS), Londra (BFA) ve Zürih (AN) borsalarında işlem görüyor. BASF hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.basf.com.tr adresindeki internet sitesinden ulaşılabiliyor.

STS A


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv