FHI, Subaru Corporation Olarak İsmi Değişiyor

Fuji Heavy Industries Ltd. şirketi (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adını Subaru Corporation olarak değiştiriyor.

31 Mart 2017 Cuma 14:40
FHI, Subaru Corporation Olarak İsmi Değişiyor
FUJI HEAVY INDUSTRIES LTD. ŞİRKETİNİN ADI SUBARU CORPORATION OLARAK DEĞİŞİYOR

Fuji Heavy Industries Ltd. şirketi (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adını Subaru Corporation olarak değiştiriyor.

HAVADİS TÜRK - Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adının Subaru Corporation olarak değiştirildiğini duyurdu. Değişikle ilgili Ebisu, Tokyo’daki Genel Merkez binasında ve Japonya’da bulunan diğer üç tesiste*1 şirket çalışanlarının katılımıyla isim değiştirme töreni düzenledi. Genel merkezdeki törende, Japonya’da Ekim 2016’da piyasaya sürülen yeni Impreza ve 412EP helikopterin gelişmiş bir versiyonunun büyük ölçekli bir modeli sergilenerek Subaru’nun otomotiv ve havacılık-uzay sektörlerinde özel bir dünya markası olarak büyüme arzusu gözler önüne serildi. Törende günün anlam ve önemini aktaran broşürler ve yeni tasarlanan grup yaka rozetleri çalışanlara dağıtıldı.

Törende konuşan FHI Başkanı ve CEO Yasuyuki Yoshinaga şunları söyledi: “Uzun zamandır mükemmel ürünler yapmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda çalışmalarımız, sadece iyi ürünler üretmek değil, Subaru müşterilerine özel değerler oluşturmaya doğru genişleyerek yön değiştirdi. Şirket adında yapılan bu değişiklik, Subaru’nun değer sağlayan bir marka olarak başarıya ulaşma azminin bir göstergesi. Müşteriler memnun olduğunda, biz de mutlu yüzler görürüz. Daha fazla gülen yüz ve daha fazla ‘Subarusever’ görmek istiyoruz. Yeni şirket adımızla birlikte, Subaru’yu çok daha iyi yerlere taşıyacağımızdan eminim!”

Yoshinaga; “Yönetim felsefemiz ‘Müşteri önce gelir’ ilkesine dayanıyor. Bu amaçla güçlü bir pazar duruşu sergiliyoruz. Uzun yıllar içinde oluşturduğumuz Subaru’nun değerlerini müşterilerimize sunmaya devam etmek için çalışmalarımızı arttırarak daha da sürdürülebilir bir büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

*1: Tokyo Office (Mitaka, Tokyo), Gunma Fabrikası (Ota, Gunma) ve Utsunomiya Fabrikası (Utsunomiya, Tochigi)

Grup iştiraklerinin adlarında yapılan değişiklikler

Yeni İsim
Eski İsim
Subaru Techno Corporation *
Fuji Techno-Services Co., Ltd.
Subaru IT Creations Corporation *
Subaru System Service Co., Ltd.
North American Subaru Inc. *
Fuji Heavy Industries U.S.A., Inc.
Subaru Technology Beijing Co., Ltd. *
Fuji Heavy Industries Technology (Beijing) Co., Ltd.
Subaru Asia Pte. Ltd. **
Fuji Heavy Industries (Singapore) Pte. Ltd.
1 Nisan 2017’den itibaren
** 1 Ocak 2017’den itibaren

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv