'Finans Up' Yedinci Dönemi Kapanış Partisi

Türkiye’nin en bilinen kariyer etkinliği olan Finans Up Kariyer Kulübü, 7. dönemini tüm üyeler ve QNB Finansbank yöneticilerinin katıldığı kapanış etkinliği ile tamamladı.

04 Temmuz 2017 Salı 14:08
'Finans Up' Yedinci Dönemi Kapanış Partisi
'Finans Up Yedinci Dönem'
Kapanış Partisi ile Tamamlandı


Türkiye’nin en bilinen kariyer etkinliği olan Finans Up Kariyer Kulübü, 7. dönemini tüm üyeler ve QNB Finansbank yöneticilerinin katıldığı kapanış etkinliği ile tamamladı.

2011’de hayata geçirilen ve  QNB Finansbank’ı en bilinen şirket etkinlikleri arasında birinci sıraya taşıyan Finans Up Kariyer Kulübü,geleneksel Kapanış Partisi’nde üye ve yöneticilerini bir araya getirdi.

Kristal Kule Sky Garden’da gerçekleşen organizasyonda tüm üyelere plaket verilirken, 2016-2017 yılı proje ödülleri de sahiplerini buldu.

Üye olan gençler her yıl mesleki ve kişisel gelişimleri için McKinsey Liderlik Akademisi ve Harvard Business Review Türkiye’nin danışmanları tarafından verilen eğitimleri de kapsayan, toplamda dokuz etkinliğe katılım sağlıyor.

Finans Up’ta öğrencilere sunulan çeşitli gelişim araçlarının yanı sıra “QNB Finansbank Dijital Kanallarda ‘Moment of Truth’ Projesi” kapsamında üyelerin hazırladıkları proje sunumlarından dereceye giren üyeler de kapanış etkinliğinde açıklandı.

Yükselmenin sınırı yok
‘Yükselmenin sınırı yok’ mottosu ile etkinlikler gerçekleştiren Finans Up, üyelerinin gelişimine katkı sağlaması için yurtdışı ödülü imkanı sunuyor.Birinci olan grup üyeleri, ilgi alanları doğrultusunda kendilerinin seçtiği yurtdışı konferans ve eğitimlere katılım sağlıyor.Bu sene yurtdışı ödülü kazanan üyelerden biri Singapur’daki “Chief Strategy Officer” zirvesini tercih ederken, geçtiğimiz sene ödül kazanan üyeler ise Lizbon’da gerçekleşecek “Web Summit”ebu sene katılacak.

2014 ve 2015 yılında En Gözde Şirketler Araştırması’nda “Türkiye’nin En Bilinen Kariyer Etkinliği” seçilen; İngiltere’nin en büyük iş ödül programlarından biri olan Global Business Excellence Ödülü’nü “Outstanding HR Initiative” kategorisinde kazanan Finans Up Kariyer Kulübü'ne bugüne kadar 17 bin 146 öğrenci başvurdu.Bu başvurular arasından seçilen 240 başarılı genç, Finans Up Kariyer Kulübü'ne üye oldu. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv