Gratis 400'üncü Mağazası Ataşehir Palladium da

Türkiye’de kişisel bakım sektöründe 68 ilde 399 mağazası ile lider konumda bulunan Gratis, 400’üncü Mağazasını Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi’nde açtı.

12 Kasım 2016 Cumartesi 12:16
Gratis 400'üncü Mağazası Ataşehir Palladium da
“TÜRKİYE’DE KİŞİSEL BAKIMDA
CADDE İLE AVM MAĞAZA SATIŞLARI EŞİT ORANDA”


“SABAHLARI CADDEDEN, AKŞAMLARI AVM’DEN ALIŞVERİŞ YAPIYORUZ”
Türkiye’de kişisel bakım sektöründe 68 ilde 399 mağazası ile lider konumda bulunan Gratis, 400’üncü Mağazasını Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Türkiye’nin kişisel bakım marketi Gratis, 400’üncü mağazasını Ataşehir Palladium AVM’de hizmete açtı. Mağaza sayısı, Türkiye’ye getirdiği ithal markalar ve sıra dışı kampanyalarının tüketicilerine yaşattığı benzersiz alışveriş deneyimi ile Gratis’in sektöre renk kattığının altını çizen Gratis CEO’su Bahadır Özbek, tamamen yerli ve milli bir marka olmaktan gurur duyduklarını söyledi.

Gratis demek “eğlenceli alışveriş” demek
Özbek “yaptırdıkları araştırmalarda “Güzel Bak Kendine” sloganı ile renkli kozmetikten cilt bakımına, saç bakımından kişisel bakıma kadar birbirinden farklı marka ve ürün seçeneği sunan Gratis markasının tüketici algısının “eğlenceli alışveriş deneyimi” olduğunu gördük” dedi.

1 yılda 101 yeni mağaza
Gratis CEO’su Özbek, Gratis’in 68 ildeki, 162 AVM ve 238 cadde mağazasında, tamamı kadınlardan oluşan 2 bin 500’ün üzerinde çalışanlarının olduğunu, geçen yıl açtıkları 105 mağazadan sonra son bir yılda 101 yeni mağaza daha açarak, büyümede çok önemli bir ivmenin yakalandığını söyledi.

Tüketicimizi tanıyoruz
Gratis kart sahibi olanların 4 milyonu aştığını, teknolojiye yaptıkları yatırımla, tüketicinin beklenti ve ihtiyaçlarını anlayarak, onların alışveriş alışkanlıklarına göre kampanyalar ürettiklerini ifade eden Özbek, yaptığımız perakende veri analizleri ile geleceğe yatırım yapıyoruz dedi.

Benzer analizlerle, hafta içinde cadde ve AVM mağaza satış oranlarının çok yakın olduğunu, hafta sonları cadde mağazalarının biraz daha yoğun kullanıldığını, gün içerisindeki tüketici davranışlarına bakıldığında ise sabahları cadde mağazalarından, akşamları AVM mağazalarından alışveriş yapanların oranında artış olduğunu vurguladı.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv