İSTANBUL CEVAHİR İLE İYİ HİSSET!

İstanbul Cevahir “Kendini keşfet, öğren, sev, şımart; kendini mutlu et, mutlu kal” gibi kalbî, ruhani, dünyevi, bedeni ve hayati mottolardan yola çıkarak, iki ay sürecek dev bir “İyi Hisset!” projesine imza atıyor!

05 Mayıs 2017 Cuma 14:22
İSTANBUL CEVAHİR İLE İYİ HİSSET!
Beni En İyi Cevahir Bilir!

İstanbul Cevahir Kendini keşfet, öğren, sev, şımart; kendini mutlu et, mutlu kal” gibi kalbî, ruhani, dünyevi, bedeni ve hayati mottolardan yola çıkarak, iki ay sürecek dev bir “İyi Hisset!” projesine imza atıyor!

HAVADİS TÜRK- İstanbul Cevahir’in, 10 Mayıs’ta başlayıp 10 Temmuz’a kadar sürecek “İyi Hisset” Projesi, bütün ziyaretçilerine; kendilerini bulacakları ve daha iyi hissederek yaşamayı öğrenebilecekleri bir deneyim sunmayı planlıyor. Yazar Metin Hara, sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak Cevahir’de gösterecek.

Daha İyi Hissetmek İçin Nelere İhtiyacımız Var: En İyi Cevahir Bilir!
Metin Hara ve kurucusu olduğu İnsanagüven ekibinin katılımıyla 10 Mayıs tarihinde saat 14:00’da açılışı yapılacak etkinlikler ziyaretçilere, “Beni En İyi Cevahir Bilir” deneyimini yaşatacak; hayatın tatlı karmaşası içinde nasıl daha iyi hissederiz sorularına cevap olacak. Tümü ücretsiz olarak gerçekleşecek olan etkinlik ve atölyelere katılan tüm ziyaretçiler kendi ürettikleri veya tasarladıkları ürünleri evlerine götürebilecekler.
Katılan herkesi iyi hissettirecek bu etkinliğin programını aşağıda bulabilirsiniz:
Biliyoruz ki bu iki ay içinde sizin de yolunuz Cevahir’e düşecek. Hep birlikte iyi hissedeceğiz! 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv