KPMG Türkiye'de atama

Uluslararası Denetim, Vergi ve Danışmanlık firması KPMG Türkiye'nin Endüstriyel Üretim Sektör Lideri Hakan Ölekli, yeni dönemde ‘İş Geliştirme ve Pazarlamadan Sorumlu Şirket Ortağı’ görevini üstlendi.

25 Ekim 2018 Perşembe 13:03
KPMG Türkiye'de atama

KPMG Türkiye’ye yeni İş Geliştirme ve Pazarlamadan Sorumlu Şirket Ortağı

Uluslararası Denetim, Vergi ve Danışmanlık firması KPMG Türkiye, yönetim takımında yeni görevlendirmelerle ekiplerini güçlendiriyor. KPMG Türkiye Şirket Ortağı ve Endüstriyel Üretim Sektör Lideri Hakan Ölekli, yeni dönemde ‘İş Geliştirme ve Pazarlamadan Sorumlu Şirket Ortağı’ görevini de üstlenecek.

Sektörde 18 yıllık deneyime sahip Hakan Ölekli, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine aynı yıl KPMG Denetim Bölümü’nde başlayan Ölekli, 2006 yılına kadar pek çok denetim, değerleme ve finansal inceleme projelerinde yer aldı. 2011 yılından bu yana görevine KPMG Türkiye Şirket Ortağı olan Ölekli 2016 yılından bu yana da Endüstriyel Üretim Sektör Lideri olarak devam ediyor. Endüstriyel üretim, otomotiv, tüketici ürünleri ve perakende, sağlık, finans sektörleri hakkında deneyime sahip olan Hakan Ölekli ayrıca, 2017-2018 arasında London Business School ve KPMG iş birlikteliği ile düzenlenen Yönetici Gelişim Programı’na katıldı.

KPMG, Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan ve sektöründeki en büyük dört uluslararası şirketten biri olan KPMG, üye firmalar ağı sistemiyle 154 ülkede, 200 bin çalışanıyla finansal hizmetler, tüketici ürünleri ve endüstriyel sektörlerden, gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti veriyor. KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara ve İzmir ofisleriyle, 1982 yılından beri yaklaşık 1250 çalışanıyla her sektörden 4 binin üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet verirken, rekabette ihtiyaç duydukları endüstriyel trendler hakkında değer yaratan çözümler sunuyor.

Detaylı bilgi için www.kpmg.com.tr adresine başvurabilirsiniz. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv