Microsoft’ta Üst Düzey Atama: Esra GAON

Microsoft Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Esra Gaon getirildi.

30 Kasım 2016 Çarşamba 13:58
Microsoft’ta Üst Düzey Atama: Esra GAON
Esra GAON, Microsoft Türkiye
İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oldu


Microsoft Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Esra Gaon getirildi.

Microsoft Grubunda başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken ve üst yönetimde önemli pozisyonlar üstlenen Türk yöneticilerin sayısı hızla artıyor. Microsoft Orta Doğu Afrika Bölge Merkez Ofisinde Pazarlama, Finans ve Tüketici Ekiplerinden Sorumlu İnsan Kaynakları Yöneticisi Esra Gaon, Microsoft’ta hayata geçirdiği başarılı projelerin ardından Microsoft Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

Esra Gaon, Microsoft’taki iş hayatında insan kaynakları birimlerinin birçok farklı alanında görev aldı. Gaon, İK Müdürü rolünün yanısıra Microsoft Orta Doğu ve Afrika bölgesi içerisinde yer alan 79 ülke için Kariyer Planlama ve Performans Değerlendirme süreçlerini yönetti. Bu görevlerine ek olarak Microsoft’un 240 ülkede 15 bin 500 çalışanının yer aldığı geniş bir bölgede kariyer ve performans süreçlerini organize etti.

İnsan Kaynakları alanında 16 yıllık tecrübesi bulunan Esra Gaon, kariyerine 2000 yılında Nicholson International insan kaynakları danışmanlık firmasında başladı. Daha sonra Heidrick and Struggles’da İşe Alım Yöneticiliği yapan Gaon, 2003 yılında Microsoft’ta çalışmaya başladı. Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Esra Gaon, öğrenim hayatının son iki senesinde Koç Üniversitesi’nde Araştırma Asistanı olarak görev yaptı.

havadistürk
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv