Ödüllü MARBİ Ankara da Stok Bitirdi!

Yaşama Dokunanlar Platformu tarafından organize edilen Türkiye Tarım Ürünleri Oskar Yarışması’nda, tarla ürünleri kategorisinde mücadele eden Kahramanmaraş, MARBİ ile “PUL BİBER” de “Kalite Ödülü” kazandı. İstanbul Maltepe Cevahir otel’de düzenlenen ve 169 gıda firmasının katıldığı “Türkiye Kültür Ürünleri Oscar Ödülleri Gala’sında” Kahramanmaraş “Pul Biber” de “Kalite Ödülü” MARBİ Gödeoğlu Biber Sanayi adına firma yöneticilerinden sn. Fatma Ece Gödeoğlu’na takdim edildi. MARBİ Gödeoğlu Biber’in Başkent Ankara da düzenlenen II. Kahramanmaraş Tanıtım Günlerindeki standına firmanın Kalite Ödülü kazandığını duyan halk yoğun ilgi gösterdi.

04 Ekim 2017 Çarşamba 12:06
Ödüllü MARBİ Ankara da Stok Bitirdi!
 MARBİ'YE İKİ ÖDÜL BİRDEN!

KAHRAMANMARAŞ KIRMIZI BİBER DE ÖDÜLE DOYMUYOR!
Şehrimizin internet üzerinden baharat satışı yapan öncü markalarından MARBİ geçtiğimiz hafta sonu İstanbul da Kalitesini aldığı Ödül ile tescillerken aynı günlerde Ankara da gerçekleştirilen Kahramanmaraş Tanıtım Günlerine katıldı. MARBİ’nin Ankara da gerçekleştirilen tanıtım günlerinde ‘kaliteli baharat ürünleri’ halkın yoğun ilgisini çekti.

Yaşama Dokunanlar Platformu tarafından organize edilen Türkiye Tarım Ürünleri Oskar Yarışması’nda, tarla ürünleri kategorisinde mücadele eden Kahramanmaraş, MARBİ ile “PUL BİBER” de “Kalite Ödülü” kazandı.

İstanbul Maltepe Cevahir otel’de düzenlenen ve 169 gıda firmasının katıldığı “Türkiye Kültür Ürünleri Oscar Ödülleri Gala’sında” Kahramanmaraş “Pul Biber” de “Kalite Ödülü” MARBİ Gödeoğlu Biber Sanayi adına firma yöneticilerinden sn. Fatma Ece Gödeoğlu’na takdim edildi. MARBİ Gödeoğlu Biber’in Başkent Ankara da düzenlenen II. Kahramanmaraş Tanıtım Günlerindeki standına firmanın Kalite Ödülü kazandığını duyan halk yoğun ilgi gösterdi.

Türkiye Tarım Oskarları Yarışmasında kazandıkları Kalite Ödülü ve Tanıtım Günlerine katılımlarını 46 tv genel koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı’nın mikrofonuna değerlendiren MARBİ Gödeoğlu Biber Sanayi yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Gödeoğlu şu sözleri söyledi.

Marbi Yöneticisi Gödeoğlu; dünyaca tescilli Kahramanmaraş Kırmızı Biberimize “PUL BİBER” dalında “Kalite Ödülü” kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşarken başkent Ankara da düzenlenen “Kahramanmaraş Tanıtım Günleri”nde beklentilerimizin çok üzerinde bir ilgi ve alakayla karşılaştık. Biz açıkçası bu kadar ilgi beklemiyorduk! MARBİ markamızı tanıtmak, markamızın algı oluşturmasına yönelik tanıtım yapmak amacıyla katılmıştık. Üretimde Kalite ve kaliteli ürünlerimize layık görülen ödülün sizlerin vasıtasıyla bölge ve ulusal basında yer almasıyla halk baharatta kaliteye yoğun ilgi gösterdi. MARBİ ailesi olarak bizi tercih eden müşterilerimize ve ödüle layık gören jüri üyelerine teşekkür ederiz. MARBİ Kaliteden asla ödün vermeyecektir. Dedi.

http://www.marbi.com.tr
marbi@marbi.com.tr

Adres: Azerbaycan Bulvarı Eski Otogar Civarı Tepebaş Apt. Altı KAHRAMANMARAŞ
Telefon : +90 344 235 10 05

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv