Osmanlıca Çeviri Bürosu

Osmanlıca çeviri fiyatları konusunda en uygun ücreti sunan çeviri büromuza göz atmadan osmanlıca çeviri hizmeti almayın. osmanlıca çeviri için doğru Adres

11 Kasım 2016 Cuma 22:44
Osmanlıca Çeviri Bürosu
Osmanlıca Çeviri Büroları Çeviri Fiyatlarını Nasıl Hesaplar İşlemler Nasıl Yürütülür?

Osmanlıca çeviri http://osmanlicaceviri.com.tr/
 büromuz tarafından, Osmanlıca çeviri fiyatları genel olarak 3 şekilde hesaplanır. belirlerken 492 sayılı harçlar kanununu esas alır. Bu kanuna göre, bir A4 kâğıda 12 karakter büyüklüğünde yazılmış 20 (yirmi) satır bir sayfa olarak kabul edilmektedir. Yani 1000 karakter boşluksuz olarak baz alır bu durumda 150 -200 kelimeye karşılık gelmektedir. Yani çeviri büroları sayfa başına değil dosya içindeki harf yoğunluğuna fiyatları baz almaktadır. yerleşim yeri belgesi, kimlik, sertifika, aile cüzdanı gibi standart belgeler tam sayfa ücreti yani 1000 karakter boşluksuz olarak baz alınır. Fiyatları ise hedef dilden kaynak dile göre değişmektedir. çevirisi yapılacak dosyanızı Osmanlıca çeviri ajansımız istediğiniz zaman diliminde istediğiniz günde dosyalarınızı göndererek size teslim süresini ve fiyatını söyler onaylamanız durumunda osmanlıca çeviri çalışmanız başlatılır. Çeviriniz osmanlıcadan hedef dile çevirisi yapılırken konusuna hedef dili yapan tercümana yönlendirilir. Dosyanız tercümandan geldikten sonra editörlerimiz tarafından kontrol edilip size belirtilen sürede teslim edilir. Dosyanız sizin istemiş olduğunuz formatta Word, pdf, excell yada istemiş olduğunuz diğer formatlar şeklinde teslim edilmektedir. Orijinal dosyaya bağlı kalıp bire bir tercümesi yapılmaktadır. Orijinal dosya formatı resimli tablolu nasılsa size tasarımlı olarak teslim edilmektedir. Osmanlıca Çeviri bürosu 7/24 saat ulaşabileceğiniz çeviri bürosudur.

Çevrilmesini İstediğiniz Evrakın Kaç Karakter Olduğunu Nasıl Öğrenebiliriz?


Çevirilmesini istediğiniz evrakın kaç karakter olduğunu Word dosyasında ‘’ ekle - gözden geçir - sözcük sayımı’’ yer alan ibaresine tıklayarak karakter boşluksuz ibaresini göreceksiniz ve buradan bize kaynak dilden hedef dili söyleyerek size fiyatlandırma ve teslim süresini size söyleyebiliriz.

2016 Osmanlıca Çeviri Fiyat Politikası


Osmanlıca Çeviri Bürosu,http://osmanlicaceviri.com.tr/ Osmanlıca çeviri fiyatları genel olarak 3 şekilde hesaplanır. genel olarak 3 şekilde hesaplanır. konusunda iki farklı politika izlemektedir. Perakende müşterilerle kurumsal müşteriler arasında fiyat farkı vardır. Bunun en önemli nedeni ise firmanın ya dakişinin aylık 50.000 karakterlik tercüme işi vaat ederek kurumsal üyelik sistemimize girmesidir.

Osmanlıca Çeviri Fiyatı Nasıl Hesaplanır?


Osmanlıca çeviri fiyatları http://osmanlicaceviri.com.tr/ genel olarak 3 şekilde hesaplanır. genel olarak 3 şekilde hesaplanır. 1.Birinci ve en çok uygulanan sistem 1000 karakter(boşluksuz) yani harf sayısı ya da diğer bir ifadeyle vuruş sayısı….Yani 1000 boşluksuz karakter çeviri bürolarında 1 sayfa sayılmaktadır 2. İkinci uygulama ise belgedeki kelime sayısı…Buna tekrarlanan kelimeler dahil değildir. 180 kelime 1 sayfa olarak hesap edilmektedir 3. çeviri büromuz çevirideli üçüncü fiyat hesaplaması ise satır sayısıdır. 22 satır 1 sayfa olarak sayılmaktadır.

OSMANLICA ÇEVİRİ BÜROSUN'DA ÇEVİRİSİ OLACAK OLAN EVRAKIN YOĞUNLUĞU NASIL HESAPLANIR?


osmanlıca çeviri bürosu çeviriye gelen evrak büromuzdaki lisanslı programlar ile bilgisayar ortamına aktarılır ve böylelikle çevirisi edilecek olan dosyanın kaç bin karakter yani kaç harf olduğu tespit edilerek fiyat hesaplaması dile göre yapılır.

OSMANLICA ÇEVİRİ BÜROSU  FİYAT LİSTESİ


Osmanlıca Çeviri bürosunun perakende müşterilere ve firmalara uyguladığı Osmanlıca Çeviri http://osmanlicaceviri.com.tr/ ücretleri ni öğrenmek için (0216) 530 07 50 nolu telefonumuzu hafta içi ya da hafta sonu 08:30 –19:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Elinizdeki belgeyi görmeden fiyat vermemiz mümkün değil. Fiyat almak için elinizdeki belgeyi; Tarayarak mail yolu ile info@osmanlicaceviri.com.tr mail adreslerimize gönderebilirsiniz.

Kaynak : goo.gl/aIqe9g

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv