Paşabahçe Mağazaları'nda Bahar Çok Renkli

Evlerinde mis gibi bahar havası hissetirmek isteyenler için binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, yeni renkler ve desenlerden oluşan ürünleri ile baharın canlılığını evlere taşıyor.

13 Nisan 2018 Cuma 08:45
Paşabahçe Mağazaları'nda Bahar Çok Renkli
PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA BAHAR ÇOK RENKLİ

Evlerinde mis gibi bahar havası hissetirmek isteyenler için binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, yeni renkler ve desenlerden oluşan ürünleri ile baharın canlılığını evlere taşıyor.

Ev ve yaşam alanlarını “Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile taptaze bir görünüme kavuşturmayı amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, evlerde mis gibi bahar havası estirmek isteyenler için yüzlerce farklı ürün seçeneği sunuyor.

İlkbaharın gelişini müjdeleyen renkli ürünler, açık alanda kullanılabilecek duvar süsleri, hasır sepetler ve bahar dalı baskılı mutfak ürünleri evlere ve yaşam alanlarına bahar atmosferi katıyor.

Paşabahçe Mağazaları’
nda sunulan Michigan vazo ve Soft vazo evleri ve yaşam alanlarını tazeleyen renk renk bahar çiçekleri için en yeni öneriler arasında.

Paşabahçe Mağazaları; alışılagelmiş ürünlerinin yanı sıra özgün tasarımlarıyla da tüketicilerin evlerine baharı getiriyor. Birkaç küçük değişiklik ile enerjiyi yaşam alanlarına yansıtmak isteyenler ancak bunun için vakit ayıramayanlar online mağazadan Paşabahçe Mağazaları’nın ürünlerini inceleyebilir ve alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Paşabahçe Mağazaları: Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır.

‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 13 ilde 48 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 49 mağaza ile hizmet vermektedir.
www.pasabahcemagazalari.com 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv