Sağlık ve Sosyal Hizmetlere Ayşe Taşkıran Atandı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına Ayşe Taşkıran Atandı…

30 Mayıs 2017 Salı 22:27
Sağlık ve Sosyal Hizmetlere Ayşe Taşkıran Atandı
KMBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına Ayşe Taşkıran Atandı…

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına Ayşe Taşkıran Atandı…

HAVADİS TÜRK - Özel- 30.05.2017- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nda onlarca başarılı projeyi hayata geçiren kadınlara okumayı sevdirmekle kalmayıp mahallelerde kadınları eğitici seminerlerle hayata kazandıran, mesleki kurslarla iş yaşamına kavuşturan, şehrin unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunları ve oyuncaklarına kurduğu atölyelerle yeniden hayata kazandırdı.

Kahramanmaraş’ta yılmadan azimle çalışarak kadın ve ailelerin sesi olmayı başaran şehrin kadınlarını başta KADEM olmak üzere dünya kadın örgütleri çalıştayların da gururla temsil eden Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran hanımefendi bugün itibariyle KMBB Başkanı sn. Fatih Mehmet Erkoç tarafından Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına atandı.

KMBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına atandığını sosyal medya hesabından duyuran yeni başkan Ayşe Taşkıran’a yeni görevinde Havadisturk.com ve 46 TV genel yayın yönetmeni Eyüp Kadir Kılcı olarak muvaffakiyetler ve başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. İnşallah daha üst görevlerde de sizi görmek nasip olur şehrimizin güzel insanlarına diyoruz.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv