Sealed Air Koruyucu Ambalaj'da

Sealed Air Koruyucu Ambalaj Departmanı’nın başına Mert Özruna getirildi.

13 Mart 2013 Çarşamba 16:15
Sealed Air Koruyucu Ambalaj'da

Haber Merkezi - Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Mert Özruna; 1994yılında şirket bünyesine katılarak, sırasıyla Stratejik Müşteriler (KeyAccounts), Pazarlama, Satış Operasyon, Müşteri Hizmetleri, Lojistik ve İşGeliştirme birimlerinde çeşitli roller üstlenmiştir.

2010 yılından bu yanaPazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürütmekte olan MertÖzruna, bu süre zarfında Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi “Kadından KadınaKöprü - Bıttım Sabunu” ile 9. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülü’nü, buprojeyle ilgili hazırlanan Bıttım Sabunu kitabının tasarımı ile GrafikerlerOdası En İyi Tasarım Ödülü’nü ve 2012 yılında da Sealed Air Merkez Ofisi’neWWF-Türkiye tarafından verilen “Green Office Diploması”nı kazandırmıştır.
Ayrıca Sealed Air Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı’nın yeni direktörü Türkan Kızılkan oldu.

Türkan Kızılkan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.1996 yılında Akdeniz Bölge Satış Mühendisi olarak şirket bünyesine katılmışolan Kızılkan, satış ekibinde Antalya ve İstanbul’da çeşitli görevler aldıktansonra, 2001 yılında Tedarik Zinciri Ekibi’nde görev almıştır.

TedarikZinciri içerisinde görev yaptığı altı değişik rolde birçok süreç geliştirme veentegrasyon projesini hayata geçirmiş ve bu çerçevede 2008 yılında Sealed Air MerkeziYönetimi tarafından verilen “Tedarik Zinciri’nde Mükemmeliyet Ödülü”ne değergörülmüştür.

Kızılkan son olarak, 2011 yılında tüm Tedarik Zincirifonksiyonlarını (Üretim, Planlama, Satınalma, Lojistik, Müşteri Hizmetleri,Kalite) bir araya getiren yeni şirket yapılanması ile birlikte Tedarik ZinciriDirektörlüğü görevini yürütmekteydi.    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv