Starbucks Mobil Uygulaması Türkiye’de

Starbucks Mobil Uygulaması ile en sevdiğiniz kahvenize ulaşmak artık daha kolay. Android ve IOS sistemleri ile kullanılabilen Starbucks Mobil Uygulaması’nın ayrıcalıklar dünyasında kullanıcılar yıldız toplayabiliyor, kişiye özel hediye ve kampanyalardan faydalanabiliyorlar.

07 Aralık 2016 Çarşamba 16:26
Starbucks Mobil Uygulaması Türkiye’de
STARBUCKS’TA DİJİTAL DÖNÜŞÜM:
Starbucks Mobil Uygulaması Türkiye’de


Starbucks, mobil uygulamasını Türkiye’de kahve severlerle buluşturuyor. Starbucks Card’ın sunduğu fırsatları ve daha fazlasını dijital ortama taşıyan uygulama, ödeme kolaylığı özelliğiyle öne çıkıyor. Yeni bir sanal kart oluşturan veya mevcut fiziksel Starbucks Card'ını uygulamaya tanımlayan kullanıcılar, tüm Starbucks mağazalarında para veya karta ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay ödeme deneyimi yaşıyor.

Kazandığınız Yıldızlar Artık Cebinizde

Starbucks Mobil Uygulaması, sevilerek kullanılan yıldız kazanma özelliğini de dijital dünyaya taşıyor. Starbucks Mobil Uygulaması ile alışveriş yapan kahve severler kazandıkları yıldızlarla hediye içeceklerini alabiliyor.

Starbucks Mobil Uygulaması’nı telefonuna yükleyen herkese, ilk kullanımında Starbucks mağazalarından alacakları ilk içecek hediye ediliyor. Tüm yeni kullanıcılar ve mevcut Starbucks Card’ını uygulamaya tanımlayan herkes, dilediği bir Tall boy içecekle Starbucks mobil dünyasına adım atıyor.

Ayrıca Starbucks Mobil Uygulaması, doğum günlerinde de kullanıcılarını yalnız bırakmıyor. Uygulamayı kullanan herkes bu özel gününü en sevdiği Starbucks lezzetini hediye alarak kutluyor.

Size En Yakın Starbucks Mağazasına Birkaç Tıkla Ulaşın!

Starbucks Mobil Uygulaması’nı kullananlar bulunduğu lokasyona en yakın mağazaları görebiliyor, mağazaların açılış kapanış saatleri, sundukları ürünler gibi bilgilere ulaşabiliyor. Ayrca uygulamanın ürünler bölümünde, Starbucks’ın tüm ürünlerini görerek, en sevdikleri ürünleri favori listesine ekleyebiliyor.

Ürün çeşitleri için: www.starbucks.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
www.facebook.com/StarbucksTurkiye
www.twitter.com/StarbucksTR
www.instagram.com/Starbucks_tr 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv