TOÇEV YENİ OFİSİNE TAŞINDI

Okuma istekli çocukları eğitim hayatları boyunca destekleyen TOÇEV artık çalışmalarını yeni ofisinde gerçekleştirecek.

25 Aralık 2017 Pazartesi 12:11
TOÇEV YENİ OFİSİNE TAŞINDI
TOÇEV YENİ OFİSİNE TAŞINDI

Okuma istekli çocukları eğitim hayatları boyunca destekleyen TOÇEV artık çalışmalarını yeni ofisinde gerçekleştirecek.

Kurulduğu 1994 yılından bu yana beş milyonun üzerinde çocuğun hayatına dokunan TOÇEV, yeni ofisinin açılışını 23 Aralık’ta destekçilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Ana misyon olarak okuma istekli çocukları eğitim hayatları boyunca destekleyen TOÇEV, daha başarılı çalışmalar yürütebileceği alt yapıya kavuşmuş oldu.


Yeni ofisin yapım aşamasında birçok destekçinin yardımını yanında hisseden TOÇEV ’in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Uygun, “Bugün çok mutluyuz. Çünkü çok uzun zamandır kurduğumuz bir hayalimizi daha gerçekleştirdik ve yeni ofisimize taşındık” dedi.

Uygun, “Yeni ofisimiz gerçekten sunduğu imkânlarla çok daha başarılı çalışmalar gerçekleştirmemiz için bize imkân sunuyor. Bundan sonra biz de daha çok çocuğumuza ulaşmak ve onları daha aydınlık Türkiye için eğitimli bireyler olarak yetiştirmek için çalışmalarımızı güçlendireceğiz. Yeni ofisimizde öğrencilerimize ihtiyaç duydukları konulardan gönüllülerin desteğiyle etütler, sanatsal çalışmalar ve atölyeler gerçekleştirebilecek, diğer STK’lara ihtiyaç duydukları konularda eğitimler verebileceğiz. Böylelikle de çalışmalarımızı çok daha geniş bir alana taşıyıp toplumsal faydayı güçlendirebileceğiz. Yeni ofisimizin yapım aşamasında yanımızda olan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi. 
Anahtar Kelimeler: ToçevEbru Uygun

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv