Türkiye'nin En Değerli Yüz'ünden!

Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Afrika Bölgesinde PBX sektörünün uzun yıllardır açık ara pazar lideri, Ar-Ge’si ve üretimiyle de Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olan Karel, dünyanın bilinen ve güvenilen kurumlarından Brand-Finance'ın her sene hazırladığı "Türkiye'nin En Değerli 100 Markası" 2012 listesine 81'inci sıradan girerek marka olarak yarattığı güveni ve değerini kanıtlamış oldu.

26 Mart 2013 Salı 21:36
Türkiye'nin En Değerli Yüz'ünden!

STS A - PBX sektöründen listeye girebilen tek şirket olma özelliği taşıyan Karel,aynı zamanda telekomünikasyon sektöründen listeye girmeye hak kazanan 4'üncü şirketi oldu.

"A" marka notu 27 yıldır iletişim sektöründe pekçok başarılı çalışmaya imza atan Karel listede 73 milyon dolarlık firma değeri ve 19 milyon dolarlık marka değeri ileTürkiye'nin en değerli markaları arasında yer alırken Marka Güç Endeksi'ne(BSI) göre yapılan değerlendirmeden marka notu olarak "A" alan firma oldu.

Binlerce markayı değerlendiriyor 1996 yılında kurulan bağımsız marka değerlendirme şirketi Brand-Finance binlerce kuruluşun marka değerlendirmesini yapıyor ve elle tutulmayan değerler yönetimi hakkında tavsiye veriyor. Uluslararası markalar, vergi makamları ve yatırım bankaları gibi kurumlarla çalışan şirket, muhasebe ve vergi gibi konularda çözümler sunuyor. Karel hakkında: Özgün telefon santrali tasarımları ileTürkiye’de kurumsal haberleşme pazarının elektromekanik sistemlerden elektroniksistemlere geçişine öncülük ederek PBX pazarını yaratan Karel, uluslararasıaraştırma kurumumuza verilerine göre konusunda dünyanın ilk 15 üreticisiarasında yer alıyor.

1986 yılında kurulan Karel, bugün yenilikçi iletişimteknolojilerini tüm dünyaya sunan pazar lideri bir firma. Karel kamu ve özelsektör işletmelerinin ihtiyaçlarına yönelik, her kapasite segmentinde ve farklı ihtiyaçlar için farklı teknolojilerde iletişim ürün ve çözümleri geliştirmekte,üretmekte ve bunların yurtiçi ve yurtdışı satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv