Zavoli, tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor

Otogaz pazarında önemli bir iş birliği gerçekleştiren Shell ve Zavoli, tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor. İki güçlü marka, 28-30 Mart arasında “Gas Turkey Uluslararası LPG, CNG, LNG Fuarı”nda gaz sektörünün paydaşlarıyla bir araya gelerek, sundukları yenilik ve fırsatları tüketicilerle paylaştı.

01 Nisan 2013 Pazartesi 22:22
Zavoli, tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor
Ayrıca sadece ürün ve hizmet kalitesi ile yetinmeyerek, güvenlik ve kontrol konularında da müşterilerimize destek oluyoruz. Bu kapsamda sektörünün güçlü markası Zavoli ile olan iş birliğimizden büyük mutluluk duyuyoruz. Zavoli’nin otogaz konusundaki tecrübesi ve Shell AutoGas’ın ürün kalitesinin birleşimi ile müşterilere güvenilir ve avantajlı bir seçenek sunuyoruz.” Zavoli Polaris Genel Müdürü İhsan Fırat ise Shell AutoGas ile otogaz sektöründe güçlü bir seçenek oluşturduklarını belirterek şöyle konuştu: “Zavoli’nin üstün teknolojisini tercih edenlere, kalitesinden ve temizliğinden emin olduğumuz Shell AutoGas’ı öneriyoruz. Shell’in ürün kalitesini otogaz sektöründeki birikimimiz ve gelişmiş teknolojimizle birleştiriyor, tüketicilere avantajlar sağlıyoruz. Bu iş birliği ile müşterilerimize yüksek teknoloji sağlamanın yanı sıra çevre dostu bir seçenek de sunuyoruz.

“ Shell Autogas, sektörün üç büyük markasından biri Hizmet kalitesini ve satış ağını sürekli geliştiren Shell AutoGas, yüzde 12* oranındaki pazar payı sektörün üç büyük markası arasında yer alıyor ve Türkiye genelinde 680 istasyon ile hizmet veriyor.

Zavoli hakkında
bilgi İtalya’nın dünyaca ünlü Otogaz Dönüşüm Şirketi Zavoli’nin Türkiye distribütörlüğünün ülke genelinde 330 bayisi bulunuyor. Şirket aynı zamanda Konya’da bulunan üretim tesisiyle, LPG tankı üreterek İtalya, Rusya, Yunanistan, Ukrayna, Tacikistan, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Irak ve Peru’ya ihracat yapmaktadır. SAKA markasıyla üretilen LPG tankları, CanGas markasıyla Türkiye’de üretilen LPG dönüşüm kitleri iç pazarda da önemli bir paya sahiptir. Zavaoli şirketler grubu ülke genelinde yüzde 45’lik Pazar payı ile liderliğini sürdürüyor.
Zavoli ve Cangas dönüşüm kitleri kaliteye, güvenliğe ve aracına önem veren otogaz müşterilerine üstün hizmet kalitesi ile sunulmaktadır. Müşterilerine en ileri teknolojide ürünler sunabilmek adına firma AR-GE yatırımlarına büyük önem vermektedir.

* EPDK Aralık 2012 Sektör Raporu

bsnods

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv