Aleyna Tilki'nin Annesi İşiyle Gündem Oldu!

1 AN TV’de yayınlanan 1 AN'DA MAGAZİN programında Cem Aydınlı ve köşe yazarı Oğuzhan Toracı, Aleyna Tilki ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

12 Şubat 2017 Pazar 12:24
Aleyna Tilki'nin Annesi İşiyle Gündem Oldu!
“1 AN'DA MAGAZİN” PROGRAMINDA CEM AYDINLI’NIN
KONUĞU OLAN KÖŞE YAZARI OĞUZHAN TORACI:
“ALEYNA TİLKİ'NİN ANNESİ ÖĞRENCİ YURDU MÜDÜRÜ”


"1 AN TV’de yayınlanan 1 AN'DA MAGAZİN programında Cem Aydınlı ve köşe yazarı Oğuzhan Toracı, Aleyna Tilki ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu"

Aleyna Tilki hakkında 16’lık bar şarkıcısı haberi yapıldıktan sonra işin çok tartışılmaya başlandığını belirten Oğuzhan Toracı, “Ben Aleyna Tilki’nin marjinal gece klüplerinde, içkili mekanlarda sahneye çıkmasına karşı çıktım. O yaştaki bir kızın psikolojik gelişimi için olumsuz örnekler içeriyor. Bunu söyledim diye Aleyna’nın şarkıcılık yapmasına karşıymışım gibi bir algı yaratıldı. Ben onun şarkıcılık yapmasına karşı deiğilim. Gitsin halk konserleri yapsın, kültür merkezlerinde çıksın. 18 yaşından küçük insanların müşteri olarak giremediği yerde 16 yaşındaki bir kız çocuğu sahmeye çıkıyor” dedi.

Aleyna’yı biz korumaya çalışırken ve haklarını savunurken annesinin kız öğrenci yurdu müdürü olması bir başka durumu ortaya koyduğunu belirten Toracı, şunları söyledi: “Biz Aleyna’yı bu kadar eleştirdik ve haklı çıktık. Valilikler gerekli önlemleri aldı ve sahneye çıkması yasaklandı. Eğer hala sahneye çıkmaya devam ederse ceza almakla kalmayacak ve hatta devlet ailesinden bile alabilir. İşin enteresan tarafı Aleyna Tilki’nin annesi yurt müdürü. Bir çok çocuk annesine emanet ediliyor. Biz annesinin kendi çocuğuna olan yanlış yönlendirmesini günlerce eleştirdik. Eleştirdiğimiz için de kötü olduk. Umarım bir gün bu verdiğimiz mücadelede ne kadar haklı olduğumuz anlaşılır.”

İşte o sohbet anı…. Fotoğrafa tıklayın... 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv