Asena'nın Almanya'daki Gazinocu Sevgilisi Kim?

Dansöz Asena'nın 10 aydır Almanya'da yaşayan popüler bir mekan sahibiyle aşk yaşadığını söyleyen Esra Sönmezer, son dönemlerde birlikte yaşadıkları Almanya'daki eve sık sık gidip gelen Asena'nın bu yelken açtığı aşkta bir hayli mutlu olduğu dedikodular arasında.

14 Mart 2017 Salı 15:05
Asena'nın Almanya'daki Gazinocu Sevgilisi Kim?
ESRA SÖNMEZER İKİNCi AŞK BOMBASINI PATLATTI...

Bir De Bizden Dinleyin magazin programımının sivri dilli eleştirmeni güzel oyuncu Esra Sönmezer'den yine bir aşk bombası.

HAVADİS TÜRK - Daha önce Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Oğuzhan Özyakup ve ekranların güzel oyuncusu Demet Özdemir 'in aşkını canlı yayında duyuran Sönmezer, şimdi de dansöz Asena'yla ilgili muhteşem bir idda ortaya attı.

Dansöz Asena*'nın 10 aydır Almanya'da yaşayan popüler bir mekan sahibiyle aşk yasadığını söyleyen Esra Sönmezer, son dönemlerde birlikte yaşadıkları Almanyada ki eve sık sık gidip gelen Asena'nın bu yelken açtığı aşkta bir hayli mutlu olduğu dedikodular arasında.

Fakat bu mekan sahibi beyfendiyle daha önceden 5 yıllık ciddi bir ilişki yaşayan Türk Sanat Müziği ses sanatçısı Deniz Gencay, bir dargın bir barışık aşk ilişkisini yaşadığı dönemlerde, iş bağlantılı tanışan oryantel Asena devreye girdikten sonra bu ilişkinin noktalanması da kafalarda soru işaretleri bıraktı...


*Haber de ismi geçen Oryantal sanatçı Asena'nın da hakları mahfuzdur. Talebi doğrultusunta haberde söz hakkını kullanabilir. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv