Aslan Sayım'ın Hayatı Yıldız Kaplan Değişti!

Radyo programcısı, Köşe yazarı, Kuaför ve Sosyal medya menajeri olan Aslan Sayım Türkiye’nin en güzel ünlülerinden oyuncu ve şarkıcı Yıldız Kaplan hakkında açıklamalarda bulundu.

31 Aralık 2016 Cumartesi 17:47
Aslan Sayım'ın Hayatı Yıldız Kaplan Değişti!
ASLAN SAYIM; YILDIZ KAPLAN HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ!

Ünlülerin Sır küpü olarak tanınan Aslan Sayım İha’ya verdiği son röportajında iddalı açıklamalarda bulunmuştu. Ve 50 den fazla magazin sitelerinde manşet olmuştu. Radyo programcısı, Köşe yazarı, Kuaför ve Sosyal medya menajeri olan Aslan Sayım Türkiye’nin en güzel ünlülerinden oyuncu ve şarkıcı Yıldız Kaplan hakkında açıklamalarda bulundu.

Magazin ve sosyal medya yöneticiliği sektörü ile 17 yaşında tanışan Sayım 40'ın üstünde sanatçı ile röportaj yaptığını ve çalıştığını dile getirdi.

Birçok ünlü ismin kendi çıkarları için kullandığını ve hayatlarının dışardan görüldüğü gibi ışıltılı ve güzel olmadığını söyleyen Aslan Sayım kötü alışkanlıkları olan sanatçılardan uzak durduğunu söyledi.

Yıldız Kaplan ile 2 yıldır çalışan ve bir kere bile tartışmadığını söyleyen Sayım hayatıma giren en merhametli, vicdanlı ve şerefli sanatçılardan biri olduğu söyledi.

Hakkımı yiyen o kadar çok insan oldu ki ben hakkı da hukuku da Yıldız Kaplan da öğrendim

Yıldız Kaplan la tanıştığımdan bu yana asla gereksiz sanatçılar ile samimi olmadığını ve hayatından çıkarttığı isimlerin de olduğunu dile getirdi. Kimsenin sırrını ulu orta açıklamam diyen Aslan sivri dilli şarkıcı Arto gibi program program gezmem diyerek espri yaptı. Gülşah Buzlu, Asena, Firuze ve Yıldız Kaplan ile çalışmalarını sürdüren başarılı magazinci 2017 yılında kitabını çıkartacağının müjdesini verdi.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv