Ayta Sözeri, Sir Ian McKellen Olay Buluşması!

Sir Ian McKellen geçtiğimiz gece İstanbul 5. Kat’ta Pembe Hayat LGBTİQ derneği yönetim kurulu üyesi ünlü oyuncu ve şarkıcı Ayta Sözeri ile bir araya geldi.Türkiye’deki LGBTİQ ‘nun sorunlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunan iki oyuncuya İngiltere işçi partisi milletvekili Lord Michael Cashman’da eşlik etti.

09 Nisan 2017 Pazar 22:17
Ayta Sözeri, Sir Ian McKellen Olay Buluşması!
Ayta Sözeri ‘nin “Gandalf”la Buluşması!

Yüzüklerin Efendisi adlı fantastik üçlemenin en önemli karakterlerden biri olan Gandalf’ı oynayan İngilizlerin Sir ünvalı oyuncusu Ian McKellen Sanat ve eşitlikle ilgili bir dizi etkinlik için ilk Türkiye’ye geldi.

HAVADİS TÜRK - III. Richard, Tanrılar ve Canavarlar, Yüzüklerin Efendisi serisi ve X-Men filmlerinde gösterdiği sıradışı performansla beyaz perdenin ve tiyatronun en sevilen aktörlerinden olan Sir Ian McKellen gündüzleri İstanbul Film Festivali kapsamında gerçekleşen etkinlikleri takip ederken gece de İstanbul eğlence hayatının tadını çıkartıyor.

Sir Ian McKellen geçtiğimiz gece İstanbul 5. Kat’ta Pembe Hayat LGBTİQ derneği yönetim kurulu üyesi ünlü oyuncu ve şarkıcı Ayta Sözeri ile bir araya geldi.

Türkiye’deki LGBTİQ ‘nun sorunlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunan iki oyuncuya İngiltere işçi partisi milletvekili Lord Michael Cashman’da eşlik etti.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv