Babam Atilla Arcan için yaptım

3 şarkılık çalışmasında, sözü müziği Şebnem Arcan imzası taşıyan “Sessiz Çığlık” isimli eseri “Babam Atilla Arcan için yaptım.” diyen sanatçı “Bu şarkı babamla dertleşmemdir.” dedi.

10 Mart 2013 Pazar 07:47
Babam Atilla Arcan için yaptım
BUNDAN SONRA BÖYLE

Sevilen oyuncu Atilla Arcan’ın kızı Şebnem Arcan 10 yıldır birlikte yürüttüğü sahne ve oyunculuk çalışmaları arasındaki tercihini yaptı. Sanat hayatına şarkı söyleyip sahnelerde olma kararını da, 3 şarkılık bir maxi single çalışmasıyla profesyonel anlamda hayata geçirdi.

SEYHAN müzik etiketi altında müzik severlere ulaşacak eserler internet üzerinden satışa sunulacak. “Bundan Sonra Böyle” isimli çalışmasındaki 2 eserin sözü müziği Murat Güneş imzası taşırken, 1 eserin sözü müziği Şebnem Arcan tarafından yapıldı. 3 eserinde düzenlemelerini usta müzik adamı Suat Aydoğan yaptı.

İlk klip çalışmasını, sözü müziği Murat Güneş imzası taşıyan “Sadakatin Yetmez” isimli esere Kemal Başbuğ yönetmenliğinde yapan Şebnem Arcan, “Son dönemlerin en çok sevilen şarkısı olacağından eminim” dedi. Ayrıca pop müzik tarzındaki çalışmasıyla notaların efendisi Suat Aydoğan’ın düzenlemeleri ile zirveyi zorlayacağını da sözlerine ekledi. Oyunculuktan kopmayacağını da söyleyen Şebnem Arcan, “Önümüzdeki günlerde bir de müzikli stand up sahneye koymak gibi bir projem var” dedi.

ŞARKIMDA BABAMLA DERTLEŞTİM

3 şarkılık çalışmasında, sözü müziği Şebnem Arcan imzası taşıyan “Sessiz Çığlık” isimli eseri “Babam Atilla Arcan için yaptım.” diyen sanatçı “Bu şarkı babamla dertleşmemdir.” dedi. Sessiz Çığlık” isimli eserine babalar gününde klip çekmek istediğini ve babasıyla birlikte oynamak arzusu içerisinde olduğunu dile getirdi.

Baba aşkının içinde büyük olduğunu da söyleyen Şebnem Arcan, “Bir gün babam gibi biri karşıma çıkmadan asla evlenmeyeceğim” dedi.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv