Bahar Eroğlu'nun Gözü Sinemada!

İzmirli foto-model Bahar Eroğlu marifetleriyle de alkışı hak ediyor. Mesleki kariyerine bakacak olursak başarılı çalışmalarıyla zirveye adım adım yürüyor.

21 Mart 2013 Perşembe 12:58
Bahar Eroğlu'nun Gözü Sinemada!
STS A - Güzelleriyle ünlü, ülkemizin en sosyo-kültürel kentlerinden biri olan İzmir’den, bir güzel daha İstanbul’un şaşalı yaşamına göz kırpıyor.

Daha on yedisinde sahnelerin tozunu yutmaya başlayan, on sekizinde İzmir de podyumların vazgeçilmezi olmuş bakışlarıyla yürekli yakan güzel seksi vücut yapısıyla da adından çok sık bahsettireceğe benziyor.

O İzmir fuar ve organizasyonlarında aranılan bir yüz İzmirli foto-model Bahar Eroğlu marifetleriyle de alkışı hak ediyor. Mesleki kariyerine bakacak olursak başarılı çalışmalarıyla zirveye adım adım yürüyor.

90–60–90 fiziği ve endamlı boyuyla ben geliyorum diyor!

Yerel birçok televizyon kanalında ve basında haberleri yayınlanan İzmir güzelinin ege zeytinini andıran gözleri, rakkase kaslarıyla playboyların aklını başından sürükleyen güzelliğiyle baş döndürüyor.

Bahar Eroğlu kimdir?
Foto-model, manken, tiyatro ve televizyon reklâmı oyuncusu ve profesyonel modern dansçıdır. 1991 yılında İzmir de doğan Eroğlu Buca Lisesi mezunu ve Anadolu Üniversitesinde eğitimine devam etmektedir.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv