Banu Alkan Veliahdını Açıkladı!

Türk sinemasının afroditi ünlü sinema ve dizi oyuncusu Banu ALKAN kraliçelik tacını devretmeye hazırlanıyor. Afrodit'in kız kardeşi Bahar Alkan Pekduyar'ın kızı Sidelya henüz 4 yaşına gelmesine rağmen güzelliği ve zekası ile herkesi hayrete düşürüyor. Yeni Banu ALKAN olacak!

05 Nisan 2017 Çarşamba 15:06
Banu Alkan Veliahdını Açıkladı!
YENİ AFRODİT'TE AİLEDEN ÇIKTI!

YEŞİLÇAM'IN AFRODİT'İ BANU ALKAN TACINI YEĞENİNE DEVREDECEK!

Çektiği sayısız filmler, dizi albüm, reklam ve tv programları ile Türkiye'de ilgi odağı olan Türk sinemasının afroditi Banu ALKAN tacını devrediyor.

HAVADİS TÜRK - Afrodit Banu ALKAN'ın kız kardeşi Bahar Alkan PEKDUYAR'ın kızı Sidelya henüz 4 yaşına gelmesine rağmen güzelliği ve zekası ile herkesi hayrete düşürüyor.

Dünyaca ünlü Gap markasının yüzü olan Sidelya milyonların katıldığı anketlerde 1. oluyor. Güzelliğini ve zekasını teyzesinden alan Sidelya Banu ALKAN'nın yeğeni olması minik Afrodite pek çok kapıyı aralatmasına sebep oluyor.

Fashion week defilelerinde ünlü mankenler ile boy göstermeye başlayan Sidelya geleceğinin Banu ALKAN gibi parlak ve ışıltılı olacağının sinyallerini veriyor. Birçok dizi çekimi ve reklam tekliflerini ailesi ile değerlendiriyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv