Berrak Deniz'in Gemisi Bodruma Demirledi!

Bir televizyon kanalında yayınlanan 'İşte Benim Stilim' moda ve yaşam tarzı yarışmasında kendisi için özel yaptırdığı 'down oldun' adlı şarkısı çok beğenilince 2 şarkılık maxi single yapan Berrak Deniz, bu sene yazı Bodrum da geçirmeye karar verdi!!

14 Temmuz 2017 Cuma 23:28
Berrak Deniz'in Gemisi Bodruma Demirledi!
Berrak Deniz Dj'liğe Adım Attı!!

Berrak Deniz'in Gemisi Bodruma Demirledi!


Türk sinemasının gişe rekorları kıran "Fetih 1453", "Recep İvedik serileri" ve "Çılgın Dersane" filmlerinin başarılı yapımcısı, şarkıcı, işte benim stilim ve karavan adlı yarışmaların gözdesi Berrak Deniz bu yaz Bodrum'u mesken tuttu.

Bir televizyon kanalında yayınlanan "İşte Benim Stilim" moda ve yaşam tarzı yarışmasında kendisi için özel yaptırdığı "down oldun" adlı şarkısı çok beğenilince 2 şarkılık maxi single yapan Berrak Deniz, bu sene yazı Bodrum da geçirmeye karar verdi.

Geçtiğimiz günlerde Bodruma uçan ünlü yapımcı, berrak koyların masmavi denizinde,tertemiz oksijen ve egenin huzur veren havasında bol bol enerji depolayacak.

İlk single çalışması "Down Oldun" ve maxi single'ı ile Bodrum da clupları coşturan Berrak Deniz, eğlence sektörünün ünlü menajerlerin teklifiyle dj'liğe adım attı.

Bodrum'un ünlü gece cluplarından teklifleri geri çevirmeyen Berrak Deniz, ekim ayında stüdyoya girecek ve ilk solo albümü için çalışmalara başlayacak.
    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv