Bülent Ersoy: Ben Başlı Başıma Bir Lokomotifim

Bülent Ersoy'un Safiye Soyman ile birlikte televizyonda bir gezi programı sunacağına dair çıkan habere; Şu ana kadar, ne böyle bir televizyon programından, ne birlikte sunuculuk, ne dünyayı gezmek, ne de Safiye Soyman’la “ikili” olmamız gibi bir durumdan şahsen benim haberim yok, dedi...

18 Şubat 2017 Cumartesi 13:38
Bülent Ersoy: Ben Başlı Başıma Bir Lokomotifim

BÜLENT ERSOY AÇIKLAMA: "BEN BAŞLI BAŞIMA BİR LOKOMOTİFİM"

Bülent Ersoy'un Safiye Soyman ile birlikte televizyonda bir gezi programı sunacağına, Bülent Ersoy ve Safiye Soyman'ın bahsi geçen tv programında "ikili" olacaklarına dair çıkan habere dair Sn. Bülent Ersoy'un basın açıklamasıdır:

"Okumuş olduğum haberde benimle birlikte Safiye Soyman Hanımefendinin; “ikili” olarak bir gezi programı sunacağımızdan bahsediliyordu.

Şu ana kadar, ne böyle bir televizyon programından, ne birlikte sunuculuk, ne dünyayı gezmek, ne de Safiye Soyman’la “ikili” olmamız gibi bir durumdan şahsen benim haberim yok.

Özellikle “ikili” olma konusuna gelince, bu çok daha abesle iştigal! Zira; ben başlı başıma bir lokomotifim, vagonlar sadece benim arkamdan gelirler ve ancak kadrolarımı oluşturabilirler! Ve vagonlardan “usta” diye bahsetmek de, gerçek “usta”lara ancak hakaret olur! O nedenle, hakkımda yapılan ve yapılacak olan haberler ve yorumlarda, tüm basın müntesibi dostlarımdan biraz daha hassasiyet içeren yaklaşımlar istirham ediyorum. Saygılarımla. BÜLENT ERSOY"

HAVADİS TÜRK 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv