Bülent Ersoy'a Ateş Püskürdü!

Türkiye güzellerimizden oyuncu-sunucu Esra Sönmezer, giydiği kürk ve timsah derisi çantasıyla ekranlarda boy gösteren ve hayvan hakları umurumda değil diyen Bülent Ersoy’ a ateş püskürdü.

07 Mart 2013 Perşembe 09:42
Bülent Ersoy'a Ateş Püskürdü!

Son günlerde magazin gündeminde, giydiği kürk ve timsah derisi çantası ile boy gösteren Bülent Ersoy, oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer’ in sert açıklamalarına maruz kaldı.

Sanatçı kişilerin topluma saygılı olması gerektiğini vurgulayan Esra Sönmezer, “ Asgari ücretle geçinmek zorunda olan aileler varken Bülent hanımın timsah derisi çantam 40.000EURO, kürküm 250.000 TL diyerek ekranlara çıkması saygısızlık ve umursamazlık” dedi.


“Hayvanların vahşice katledilmesiyle elde edilen kürkleri hava atma malzemesi olarak kullanmasını acımasızca buluyorum” dedi. Sözlerine ağır eleştirileriyle devam eden Sönmezer, “Musiki ve nota okumalarından arta kalan zamanlarda, kürkleri için hayvanlara yapılan işkencelerin belgesellerini izleyip bilgilense ne güzel olur” dedi.

Hayvan severlerin eleştirilerini, “Umursamıyorum” diyerek cevaplayan Bülent Ersoy’ a “ Türk toplumuna mal olmuş, diva sıfatını almış bir sanatçıya hiç yakıştırmıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv