Derya Uluğ İle Berkay Aşk Yaşamışlar!

Son dönemin çok konuşulan isimlerinden Derya Uluğ, bir süre önce pop müziğin sevilen ismi Berkay’ın kariyerine engel olduğu iddialarıyla gündeme gelmişti...

02 Mart 2017 Perşembe 14:26
Derya Uluğ İle Berkay Aşk Yaşamışlar!
USTA MAGAZİNCİ CEM AYDINLI, DERYA ULUĞ VE BERKAY ARASINDAKİ DÜŞMANLIĞIN NEDENİ AÇIKLADI…

“YILLAR ÖNCE İZMİR’DE BÜYÜK AŞK YAŞAMIŞLAR”

Son dönemin çok konuşulan isimlerinden Derya Uluğ, bir süre önce pop müziğin sevilen ismi Berkay’ın kariyerine engel olduğu iddialarıyla gündeme gelmişti.

HAVADİS TÜRK - 1ANTV’de yayınlanan “Bir De Bizden Dinleyin” programında usta magazinci Cem Aydınlı, bombayı patlattı: Cem Aydınlı, Derya Uluğ ve Berkay arasındaki düşmanlığın nedenini şu şekilde açıkladı: “Berkay’ın yeni yeni piyasaya çıkmaya başladığı dönemlerde 2012 yılında Derya Uluğ ile İzmir’de büyük aşk yaşamışlar. Hatta evlenmeyi düşünmüşler. Fakat Berkay ünlü olduktan ve bu piyasaya girdikten sonra, Derya Uluğ’u aldatmaya, aramamaya, telefonlarına çıkmamaya başlamış. Bu durumu kendine yediremeyen Uluğ hırs yapmış ve ünlü olmaya karar vermiş. İzmirli bir yapımcı sayesinde İstanbul’a gelerek müzik piyasasına hızlı bir adım atmış.

Berkay ise hem eski olaylar hem de çekememezliği yüzünden Derya Uluğ’un kariyerini engellemek için bir takım çabalar içine girmiş. Şimdilerde birbirinden nefret eden Berkay ve Derya Uluğ, isimlerinin yanyana gelmesine dahi tahammül edemiyorlarmış.”

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv