Fahriye Evcen: Son Sözü Burak Söyler; Tamam Tatlım

Geçtiğimiz haftalarda Burak Özçivit’le nişanlanan Fahriye Evcen, “Hiç beklemediğim bir anda bana evlenme teklifi etti, benim için sürprizlerin en büyüğüydü” derken, Temmuz’da evleneceği iddialarına ise“Düğün tarihimiz henüz belli değil”şeklinde yanıt verdi.

31 Mart 2017 Cuma 14:53
Fahriye Evcen: Son Sözü Burak Söyler; Tamam Tatlım
FAHRİYE EVCEN: “SON SÖZÜ BURAK SÖYLER; TAMAM HAYATIM”

Fahriye Evcen, Burak Özçivit’le ilişkisiyle ilgili çok özel itiraflarda bulundu. Star Life magazin müdürü Sinan Güzel’e konuşan ünlü oyuncu, “Burak’la çok dengeli bir ilişkimiz var. Burak da bazen son sözü ‘Tamam hayatım’ olan erkeklerden olabiliyor! Ama bazen bunu yapmak en doğrusu. İlişkideki dengeyi sağlamak açısından bu önemli bir tavır.Bana karşı çok saygılı. Burak benim sonsuz aşkım, sonsuzluğum” dedi.


“DÜĞÜN TARİHİ BELLİ DEĞİL!”
HAVADİS TÜRK - Geçtiğimiz haftalarda Burak Özçivit’le nişanlanan Fahriye Evcen, “Hiç beklemediğim bir anda bana evlenme teklifi etti, benim için sürprizlerin en büyüğüydü” derken, Temmuz’da evleneceği iddialarına ise“Düğün tarihimiz henüz belli değil”şeklinde yanıt verdi.

“İLİŞKİLERE ROLLER DEĞİŞTİ”
Ünlü oyuncu, kadın – erkek ilişkileriyle ilgili de ilginç açıklamalar yaparak,“İlişkilerde roller değişti. Dengeler biraz daha birbirine yaklaştı. Kadınların daha ön planda olması ve ilişkilerde baskın taraf olabilmesi dengeli ilişkiler açısından daha mantıklı” dedi.

“YURTDIŞINDAKİ İLGİ BENİ MUTLU EDİYOR”
Yurtdışında gördüğü yoğun ilginin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Evcen, “Rol aldığım dizilerin yayınlandığı kanallarda Arapça dublajımı duyunca çok şaşırıyorum. Bu çok farklı ve garip bir his” dedi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv