Güzeller Hastanelik Oldular...

“1.Sinema Güzeli Yarışması”nın finalistleri farklı organizasyonlarda boy gösteriyorlar. Organizasyonun resmi sağlık sponsoru olan Adem & Havva Cerrahi Tıp Merkezi’ni ziyaret eden finalist 28 genç yarışmacı hastanede sağlık kontrolünden geçirildiler. Ağız sağlığı, estetik, cilt bakımı ve dahiliye gibi branşlarda sağlık problemleri yaşayan yarışmacılar doktor kontrolünden geçtiler...

18 Mart 2017 Cumartesi 15:45
Güzeller Hastanelik Oldular...
Güzeller Hastanelik Oldular...

Güzeller hastanede

HAVADİS TÜRK - F
inal gecesine sayılı günler kala kampta hazırlıklarını sürdüren “1.Sinema Güzeli Yarışması”nın finalistleri farklı organizasyonlarda boy gösteriyorlar. Organizasyonun resmi sağlık sponsoru olan Adem ve Havva Cerrahi Tıp Merkezi’ni ziyaret eden finalist 28 genç yarışmacı hastanede sağlık kontrolünden geçirildiler.

Ağız sağlığı, estetik, cilt bakımı ve dahiliye gibi branşlarda sağlık problemleri yaşayan yarışmacılar doktor kontrolünden geçtiler. Soğuk algınlığı geçiren bazı yarışmacılar ise kısa süreli serum tedavisi yapıldı.

Türkiye’nin, içinde sosyal sorumluk alanları olan ilk hastanesi özelliğini taşıyan Adem ve Havva Cerrahi Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Safiye Kurt, Başhekim Op.Dr. Cenk Sezer ve hastane personelinin karşıladığı genç yetenekler check-up işlemlerinin ardından sağlıklı yaşam konusunda bilgiler aldılar. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv