KABİNDE DOĞUM GÜNÜ KUTLADILAR

Kısa sürede elde ettikleri başarı sayesinde sadece İstanbul değil, Erzurum, İzmit, Bursa gibi birçok ilde club tarzı yerlerde ve düğünlerde tercih edilen Ecem Aka ve Ebru Öztürk, hızlı yükselişlerini sürdürüyorlar. İstanbul’da Ortaköy Ricco isimli clubda çaldıkları gece Ecem Aka’nın doğum gününe denk gelince sevilen DJ doğum gününü müzik çaldığı kabinde yaptı.

19 Kasım 2017 Pazar 03:12
KABİNDE DOĞUM GÜNÜ KUTLADILAR
BEREKETLİ DJ'LER KABİNDE DOĞUM GÜNÜ KUTLADILAR!

Başarılı Dj’ler Ecem Aka ve Ebru Öztürk, sahne aldıkları mekânlarda müşteri kitleleri sayesinde adları camialarında bereketi DJ’ler olarak anılmaya başladı.

Kısa sürede elde ettikleri başarı sayesinde sadece İstanbul değil, Erzurum, İzmit, Bursa gibi birçok ilde club tarzı yerlerde ve düğünlerde tercih edilen Ecem Aka ve Ebru Öztürk, hızlı yükselişlerini sürdürüyorlar.

İstanbul’da Ortaköy Ricco isimli clubda çaldıkları gece Ecem Aka’nın doğum gününe denk gelince sevilen DJ doğum gününü müzik çaldığı kabinde yaptı.

Yaklaşık 600 kişinin olduğu gecede gelenlerle birlikte doğum günü pastasını kesen Ecem Aka “Yeni yaşıma çalışarak girdim, benim için çok eğlenceli oldu. Yeni yaşımı da çok çalışarak geçirmek en büyük arzum” dedi.

Önümüzdeki günlerde Anadolu’nun birçok ilinde sahne alacaklarını da dile getiren Ecem Aka ve Ebru Öztürk, özel günlerini onları sahneden takip edenlerle geçirmekten de mutlu olduklarını ifade ettiler. “Bizim çaldığımız müziği dinlemeye gelenler artık ailemiz gibi oldu. Biz yakında Türkiye’yi içine alan bir aileye sahip olacağız” dediler. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv