Ms.& Mr.Star Güzelleri Ön Elemeyi Geçti

Gönül Yazar'dan Yıldırım Mayruk'a, Nuri Alço'dan Günay Musayeva'ya ve Ferhan Aral ile Fethi Demirkol'un juri koltuğuna oturduğu 'Ms.& Mr.Star Güzellik Yarışması 2017' ön elemeleri önceki gün Hotel Mercure Istanbul Bomonti'de yapıldı.Güzellik yarışmasının finali 28 Kasım da Fulya Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

14 Kasım 2017 Salı 05:24
Ms.& Mr.Star Güzelleri Ön Elemeyi Geçti
Star Güzelleri Ön Elemeyi Geçti

Gönül Yazar'dan Yıldırım Mayruk'a, Nuri Alço'dan Günay Musayeva'ya ve Ferhan Aral ile Fethi Demirkol'un juri koltuğuna oturduğu "Ms.and Mr.Star Güzellik Yarışması 2017 " ön elemeleri önceki gün Hotel Mercure Istanbul Bomonti'de yapıldı.

Güzellik yarışmasının finali 28 Kasım da Fulya Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek 

Yarışmanın ön elemeleri sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Ferhan Aral, bu yarışmayla gerek televizyon gerekse moda dünyasına yepyeni yüzlerin kazandırılacağını vurguladı.

Gönül Yazar ise başarılı yarışmacıların hepsinin birbirinden güzel ve yakışıklı olduğunu söyledi.

"Ms.and Mr.Star Güzellik Yarışması 2017" ön elemeleri basın toplantısı akabinde ünlü manken son dönemde kendisiyle alakalı çıkan haberlere açıklık getirdi.

Musayeva eski eşi Tolga Karel’e çocuğunu göstermediği iddialarına yanıt olarak şunları söyledi: “ 4 yıl oldu boşanalı. Haftada bir gün çocuğunu görme hakkı var. Tolga Karel 4 yıldır bunu kullanmadı. Ben hiç bir zaman çocuğu göstermemezlik yapmadım. Gitsin şikayet etsin böyle bir şey varsa. Ama Tolga Karel 4 yıldır bu hakkını kendisi kullanmadı.”

HABERİN DİKKAT ÇEKEN DİĞER FOTOĞRAFLARI:

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv