Ailesinin Hakkı Var

RS Fm’de yayınlanan Michael Kuyucu ile Müziğin Kilometre Taşları programına konuk olan Erhan Güleryüz, Ayna Grubu ve kendisinin solo kariyeri üzerine bilinmeyenleri anlattı.

04 Mart 2013 Pazartesi 23:19
Ailesinin Hakkı Var
RS Fm ’de yayınlanan “Michael Kuyucu ile Müziğin K.M. Taşları” programına katılan ERHAN GÜLERYÜZ , Cemil Özeren'in ailesinin istemesi durumunda kendisi için özel bir anma albümü yapabileceğini açıkladı.

Erhan Güleryüz'ün Mesajı Var: RS Fm’de yayınlanan Michael Kuyucu ile Müziğin Kilometre Taşları programına konuk olan Erhan Güleryüz, Ayna Grubu ve kendisinin solo kariyeri üzerine bilinmeyenleri anlattı. Ayna Grubunun bugüne kadar 27 kişi değiştirdiğini söyleyen Erhan Güleryüz, kendisi dahi hiç kimsenin Ayna Gurubundan önemli olmadığını ve her zaman Ayna Gurubunun önde olacağının altını çizdi.

Cemil’in Eserlerinde Ailesinin Hakkı Var

Michael Kuyucu, Erhan Güleryüz’e basında çıkan Cemil Özeren ile ilgili bir anma albümü yapılacağı haberleri ile ilgili bilgi sordu. Erhan Güleryüz konuya şu sözlerle açıklık getirdi: “Cemil’in yaraları çok taze, o sadece bir müzisyen arkadaşım değil, 16 yaşından itibaren tanıştığım üniversiteden beri kardeş olduğumuz biri. Bir buçuk sene önce bu odada, stüdyomda onunla albümünün çalışmasına başladık, iki şarkısını kaydettik.

Ondan sonrasında rahatsızlıklar, hastalıklarla son döneme kadar gelindi. Cemil’in yayınlanmayan eserleri de var, onun tüm eserlerinde ailesinin oğlunun hakkı var, onlar emrettiği takdirde biz Cemili’n şarkılarını her zaman büyük bir sevgiyle söyleriz.”

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv