Akit Medya Grubuna Alçak Saldırı!

Bu planlı kalleş saldırının hemen sonrasında olayı Türkiye’ye mâl etmeye çalışan örgüt uzantıları, özellikle sosyal medya üzerinden ivedilikle düğmeye basmış ve sitemizde yer alan bir haberin manşetini (yazısını) değiştirerek sanki hain saldırganı Akit Medya kolluyor ve destekliyormuş gibi bir hava estirilmeye çalışılmıştır. Sosyal medyada adımız ve logomuzla dolaşan görselin yalan olduğunu anlamak için twitter paylaşım saatlerine bakarak orijinal halininin görülmesi mümkündür.

20 Aralık 2016 Salı 15:06
Akit Medya Grubuna Alçak Saldırı!
Milli İradenin Sesi Akit Medya Grubuna Saldırı

Son günlerde ülkemiz çok zor süreçlerden geçmektedir. Gerek sınırlarımızda yaşanan olağanüstü hadiseler gerekse ülke topraklarımız içerisinde meydana gelen elim terör olayları...

Son olarak ise; Ankara’dan gelen hain suikast haberi bizleri derinden yaralamış, fevkalade üzmüştür.

Yaşanan bu elim hadise en az terör olayları kadar vahim bir girişim olduğu gibi; ülkemizi özellikle Suriye denklemi başta olmak üzere uluslararası camiada zor duruma sokmayı amaçlamaktadır. Olaydaki FETÖ bağlantısını anlamak çok güç değildir. Hadisenin hemen ardından ortaya atılan ‘dinci terörist’ söylemleri de asıl niyeti ortaya koymaktadır.

Saldırganın bir terörist olduğu kesindir. Ancak bu terör saldırısı üzerinden de Türkiye özelinde tüm Müslümanlar hedef gösterilmeye çalışılmaktadır.

Öncelikle Akit Medya Ailesi olarak bu kalleş saldırıyı en şiddetli şekilde lanetliyoruz.

Bu planlı kalleş saldırının hemen sonrasında olayı Türkiye’ye mâl etmeye çalışan örgüt uzantıları, özellikle sosyal medya üzerinden ivedilikle düğmeye basmış ve sitemizde yer alan bir haberin manşetini (yazısını) değiştirerek sanki hain saldırganı Akit Medya kolluyor ve destekliyormuş gibi bir hava estirilmeye çalışılmıştır. Sosyal medyada adımız ve logomuzla dolaşan görselin yalan olduğunu anlamak için twitter paylaşım saatlerine bakarak orijinal halininin görülmesi mümkündür. Öte yandan sahte görselde kullanılan yazı fontu (biçimi) ile bizim kullandığımız fontun farklı olduğunu anlamak hiç de güç değil!

Bu alçak manipülasyon ile yerli ve milli yayınlar yapan Akit Medya üzerinden Türkiye hedef tahtasına oturtulmaya çalışılmakta üstelik bunun yanı sıra Müslümanlar da zan altında bırakılmak istenmektedir.

Benzer girişimler daha önce de Medya grubumuza yönelik olarak gerçekleştirilmiştir. Bu kalleş girişimin karşılıksız kalmayacağını buradan bir kez daha ilan eder ve bu durumu adli makamlara da sevk edeceğimizi ilanen beyan ederiz.

yeniakit 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv