Aleyna Murat'a Nikahı Bastı!

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizi filmi “Elif” de, Evlilik sezonunu açıldı. Yapım en son dizi filmin sevilen karakteri Murat’ı ekibe yeni sezon dahil olan Ayla karakteriyle evlendirdiler.

16 Şubat 2017 Perşembe 15:21
Aleyna Murat'a Nikahı Bastı!
ELİF DİZİSİNDE EVLİLİK RÜZGARI ESİYOR!

Bu Dizi de Bekar Kalmayacak. Dizinin yapımcısı herkesi evlendiriyor!

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizi filmi “Elif” senaryosunda evlilik rüzgarı estiriyor. 2 aylık bölümde dizi filmin 3 önemli kahramanı dünya evine girdi. Evlilik sezonunu açan yapım en son dizi filmin sevilen karakteri Murat’ı ekibe yeni sezon dahil olan Ayla karakteriyle evlendirdiler.

Ayla karakterine hayat veren oyuncu Melis ALEVOK “Beyaz gelinlik her genç kızın rüyası rol gereği de olsa insan heyecanlanıyor” derken, yapımın haşarı çocuğu Murat karakterine hayat veren Batuhan SONCUL “Ben evlilik adamı değilim bunu çekimlerde bir kez daha anladım. Nikah masası çekimlerinde bir an boğuluyorum hissine kapıldım. Özgürlüğümün elimden gittiğini ve bir kapana kısıldığımı hissettim. Bu duyguları bana yaşatmayacak biriyle evlenirim fakat nikah masasında çekimlerdeki hislere kapılırsam kaçar giderim” dedi.

Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncuları bir anlamda kadın ve erkek arasındaki kapanmayan uçurumu sözlerindeki ifadeleriyle anlattılar.

HAVADİSTÜRK 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv