ANTHONY DELON İSTANBUL'A HAYRAN KALDI

Dünyaca ünlü aktör Alain Delon'un oğlu Anthony Delon Ahmet San'ın davetlisi olarak Türkiye'ye geldi. Les Ottomans Hotel'de düzenlenen yemeğe katılan Anthony Delon, İstanbul ve boğaza hayran kaldığını söyledi. "İstanbul çok büyük ve görkemli bir şehir. İnanılmaz bir atmosferi var. Hayran kaldım. Artık sık sık boğazı ziyaret edeceğim" dedi.

30 Mart 2017 Perşembe 15:17
ANTHONY DELON İSTANBUL'A HAYRAN KALDI
İSTANBUL ÇOK BÜYÜK VE GÖRKEMLİ BİR ŞEHİR

TÜRKİYE'DE DEFİLE YAPACAĞIM


KÜNEFEYE DOYAMADI

Dünyaca ünlü aktör Alain Delon'un oğlu Anthony Delon Ahmet San'ın davetlisi olarak Türkiye'ye geldi.

HAVADİS TÜRK - Les Ottomans Hotel'de düzenlenen yemeğe katılan Anthony Delon, İstanbul ve boğaza hayran kaldığını söyledi. "İstanbul çok büyük ve görkemli bir şehir. İnanılmaz bir atmosferi var. Hayran kaldım. Artık sık sık boğazı ziyaret edeceğim" dedi.

Paris'te bir deri atölyesi kurarak tekstil işine giren #AnthonyDelon, Türkiye'de büyük bir defile yaparak tasarımlarını tanıtacağını söyledi.

Türklerin deri işçiliği konusunda çok başarılı olduğunu dile getiren Anthony Delon, "Paris'teki atölyemde çalışanların çoğu Türk. Bu konuda çok başarılılar. Onlara çok güveniyorum. Tasarımlarım Vintage ağırlıklı. Türkiye'de büyük bir defileyle tanıtım yapmayı düşünüyorum" dedi.

Künefe ve Yoğurtlu Kebap yiyen ünlü aktör, "Türk yemeklerine hayran kaldım. Burada bir hafta kalsam kilo alırım. Nefis tatlarınız var. Paris'e künefe götüreceğim" dedi.

Basın mensuplarının yer aldığı yemeğe katılanlar arasında başarılı organizatör ve koreograf Banu Noyan da vardı. Anthony Delon, Türkiye'de en önemli defilelere imza atan Banu Noyan'dan bu konuda bilgi aldı.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv