Ara-nı-yor!

12 Yaşında, doğayı ve insanları seven, zeki, afacan ve öğrenmeye açık erkek köpekbalığı maskotumuza “İSİM” aranıyor.

21 Mart 2013 Perşembe 16:33
Ara-nı-yor!
STS A - Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum özel bir maskot hazırladı. Akvaryum’u temsil edecek olan maskot bir köpekbalığı. Su ve kara canlıların büyülü dünyasını farklı platformlarda insanlarla paylaşacak olan sevimli maskotun ismi facebook üzerinden yapılan bir yarışma ile belirlenecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler
facebook.com/istanbulakvaryum adresinden isim önerilerini gönderebilecekler. Maskot ile ilgili öze bir isim yarışması düzenleyen İstanbul Akvaryum ismi bulan yarışmacıya bir “IPAD MİNİ” hediye ediyor.

20 Mart 10 Nisan aralığında devam edecek yarışmanın sonuçları İstanbul Akvaryum Jürisinin değerlendirmesinden sonra 20 Nisan 2013 günü açıklanacak. İstanbul Akvaryum’un yüzü olacak sevimli köpekbalığı 12 yaşında bir erkek.
Afacan, zeki, meraklı ve öğrenmeye açık. Doğayı ve insanları seviyor. İstanbul Akvaryum birbirinden farklı 16 tema ve bir yağmur ormanından oluşuyor. 1,3 kilometrelik gezi alanı bulunan akvaryumda Karadeniz sularından başlayan yolculuk okyanusların ardından yağmur ormanı ile son buluyor.

İstanbul Akvaryum’da 1500’ün üzerinde farklı türde 15 binden fazla su ve kara canlısı yaşıyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv