Arabeskin Prensesi Cankız Rekora Gidiyor

Arabeskin Prensesi Cankız rekora gidiyor.12 yıldır radyo mikrofonlarında yayın yapan Cankız, bugüne kadar 150'e yakın sanatçıyı ağırladı.Şu anda yayın yaptığı İstanbul'un Sesi Radyosu'nda ,yıldızlar geçidi haline getirdiği programında her hafta ünlü bir sanatçı konuk ediyor...

02 Aralık 2016 Cuma 12:28
Arabeskin Prensesi Cankız Rekora Gidiyor
RADYOCU ARABESK'İN PRENSESİ CANKIZ REKORA GİDİYOR

Arabeskin Prensesi Cankız rekora gidiyor.12 yıldır radyo mikrofonlarında yayın yapan Cankız,bugüne kadar 150'e yakın sanatçıyı ağırladı.

Şu anda yayın yaptığı İstanbul'un Sesi Radyosu'nda,yıldızlar geçidi haline getirdiği programında her hafta ünlü bir sanatçı konuk ediyor.

Radyo dinleyicileriyle telefonla yaptığı sıcak sohbet ve can yakınlığı ile kendisini sevdiren Cankız'ın bugüne kadar konuk ettiği bazı sanatçılar;
'Muazzez Ersoy,Cengiz Kurtoğlu,Murat Kurşun,Berdan Mardini,Ebru Yaşar,İsmail YK,Sinan Özen,Aydın Kurtoğlu,Hakkı Bulut,Ali Şan,Ferman Toprak,Safiye Soyman, Niran Ünsal,Gökhan Akar,Bülent Serttaş,Hüseyin Tatlı,Hasan Yılmaz,Orhan Ölmez,Murat Başaran,Ersan Er,Coşkun Erdem,Cansever,Günel,Ceylan,Aslı Hünel ve yüzlerce sanatçı konuk oldu, mikrofonuna konuştu.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv