Asgold’a TSE’den kalite ödülü

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), kalite alanında başarılı çalışmalar yapan firmalara 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde “TSE Kalite Ödülleri”ni takdim etti.

27 Mart 2013 Çarşamba 11:35
Asgold’a TSE’den kalite ödülü

STS A  - Türk Standartları Enstitüsü (TSE), 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü'nde düzenlenen törenle, Marmara bölgesinde faaliyet gösteren, ulusal ve uluslararası sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyerek standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yapan kurum ve kuruluşları ''TSE Kalite Ödülleri” ile ödüllendirdi.

TSE Marmara Bölge Koordinatörlüğü'nün ev sahipliğinde düzenlenen ve TSE belgesine sahip firmalar, sivil toplum kuruluşları, akademik camia ve medya temsilcilerinin yer aldığı törende Atasay ve Asgold markaları “Altın Kalite” ödülünün sahibi oldu.

TSE kalite ödülünü Atasay ve Asgold markaları adına alan Atasay İnsan Kaynakları Müdürü Kenan Erdemir konuya ilişkin; “76. yılımızı kutladığımız bu yıl, TSE kalite ödülüne layık görüldüğümüz için mutluyuz. Ülkemizde kalite anlayışının benimsenmesi, kurum ve kuruluşlarda kalite altyapısının kurulması ve geliştirilmesi standardizasyon çalışmaları açısından önem arz etmektedir.

Atasay olarak bizler de yüksek kaliteli üretim yapısı ve inovasyon faaliyetlerimizi etkin şekilde sürdürerek, müşterilerimize hem ulusal hem de uluslararası standartlara uygun hizmet sunmaktayız” dedi.

Marmara Bölgesi'nde TSE belgeli kurum ve kuruluşlar arasından kalite alanında başarılı çalışmalarıyla öne çıkan firmaların ödüllendirilmesinin amaçlandığı bu organizasyonun, mal ve hizmet üretiminde kalitenin öneminin bir kez daha vurgulanmasına katkı sağlaması hedefleniyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv