Beşiktaş Müzik Fest 2013!

Beşiktaş Belediyesi liseler arası klasik ve caz müzik festivali "Beşiktaş Müzik Fest" etkinliğinin 3'üncüsünü 26 Mart Salı akşamı saat 20:00'de Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat'ta düzenliyor.

23 Mart 2013 Cumartesi 13:08
Beşiktaş Müzik Fest 2013!
STS A - Beşiktaş Belediyesi bu yıl yabancı okulların öğrencilerini davet ederek uluslararası bir formata soktuğu liselerarası klasik ve caz müzik festivali "Beşiktaş Müzik Fest" etkinliğini 26 Mart Salı akşamı saat 20:00'de Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat'ta düzenliyor.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye facebook ve twitter üzerinden ulaşılabiliyor. Caz ve klasik müzik eğitimi veren Türk ve yabancı liselerin öğrencilerinin katıldığı etkinlikte ilk defa yurtdışından da bir okul konuk olacak. Hollanda Kraliyet Konservatuvarı'nın da aralarında bulunduğu Lise öğrencilerinin en iyi performanslarını sergileyecekleri etkinliğe katılan okullarsa; Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi,Kabataş Erkek Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi, Burak Bora Anadolu Lisesi, Prof.Faik Somer Güzel Sanatlar Lisesi, İstek Belde Okulları, Silivri Hasan-SabriyeGümüş Lisesi, Terakki Vakfı Okulları, KC Koninkljik Conservatorium Royal Conservatoıre. Dünyaya yayılıyor Hollanda Kraliyet Akademisi Konservatuar'ının da katıldığı festival, Türkiye'den çıkıp uluslararası bir platform olma yolunda ilerliyor.

Beşiktaş ilçesi okullarından başlayıp İstanbul'a ve ardından tüm dünyaya sıçraması vizyonu ile başlatılan etkinlik, gelecek yıllarda alanında en önemli festival olma yolunda. Hollanda'dan gelen öğrenciler festivalin yanı sıra Beşiktaş Belediyesi'nce ağırlanacak ve İstanbul turu kapsamında keyifli günler geçirecekler.

Beşiktaş Müzik Fest
Tarih: 26 Mart Salı
Saat: 20.00
Yer: Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat
Anahtar Kelimeler: Beşiktaş Müzik Fest

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv