Boğazda Lösemili Çocuklara Özlem Ören'li Sürpriz

Sarıyer Belediyesi , TangoTekne Sponsorluğunda ve Mucize Patiler Hayvanları Koruma Derneği organizatörlüğünde ve başarılı sunucu Özlem Ören'in sunumunda gerçekleştirilen eğlenceli boğaz tekne turu lösemi tedavisi gören çocukların yüzünü güldürdü.

19 Eylül 2017 Salı 03:05
Boğazda Lösemili Çocuklara Özlem Ören'li Sürpriz
İstanbul Boğazı'nda Lösemili Çocuklara Sürpriz!

Boğazda Lösemili Çocuklara Özlem Ören'li Sürpriz!


Sarıyer Belediyesi , TangoTekne Sponsorluğunda ve Mucize Patiler Hayvanları Koruma Derneği organizatörlüğünde gerçekleştirilen eğlenceli boğaz tekne turu lösemi tedavisi gören çocukların yüzünü güldürdü.

Lösemili Çocuklarla eğlence turuna katılan misafirlere ve sanatçılara Türkiye’nin Barbi lakaplı sunucusu Özlem ÖREN sunum yaptı.

Tekne de ilk sahne alan sanatçı Can KUZEY oldu. Gitarıyla misafirlere neşeli şarkılar söyleyen sanatçıya lösemili çocuklarda eşlik etti. Ardından Rumeli sanatçısı Cüneyt ŞENTÜRK hareketli türküleriyle tekne de Rumeli havası estirdi.

Türk Halk Müziği’nin usta yorumcusu Elif DİKMEN söylediği türkülerle tekne de tüm misafirlere halay çektirerek farklı bir görüntü oluşturdu. Sahne son olarak assolist Uhde SEÇİL ile son buldu. Sanatçı birbirinden güzel eserlerini tüm misafirler eşliğinde söyleyerek anılara yolculuk etti.

Ardından programa destek veren tüm katılımcılara Mucize Patiler Hayvanları Koruma Derneği adına Başkan Arzu AYHAN ve Başkan yardımcısı İlker GÖRGÜN kısa birer teşekkür konuşması yaparak birer plaket takdim ettiler.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR TEKNE TURUNDA SANATÇILARLA KUCAKLAŞTI
Hastanede lösemi tedavisi gören ve kimsesiz çocuk yuvasındaki çocuklar, Sarıyer Belediyesi ve Tango Turizm’in sponsorluğunda,ünlü sanatçıların katılımı ve usta sunucu Özlem Ören'in sunuculuğuyla eğlenceli bir gün geçirdiler…

“Belki De Sensin”, “Hayatına Bir İyilik Kat”, “Mucize Patiler Hayvanları Koruma Yaşatma Derneği”, “Mutlu Çocuklarla Umutlu Yarınlar” platformları lösemi tedavisi gören çocuklar için Cumartesi günü samimi, eğlenceli, bir Boğaz Turu gerçekleştirdi.

Tüm Onkoloji ve Hematoloji servislerinde tedavi gören çocuklar Tekne Turuna yanında ebeveyleri ile birlikte katıldılar ve boyamalar, danslar, şarkılar, oyunlar, palyaçolar ve ufak sürprizler ile unutulmaz bir gün geçirdiler.

Lösemili Çocuklarla Tekne Gezisine katılan sinema ve tiyatro sanatçısı ve başarılı fotoğrafçılarla birlikte magazin gazetecilerine organizasyon komitesi tarafından "Teşekkür Plaketi" takdim edildi...

Plaket Takdim Edilen İsimler
Nurcan Sabur ( Magazinkolik.com )
Uhde Seçil (Sanatçı)
Caner Kurtaran (Ayla filmi)
Sedef Şahin
Ümit Kantarcılar (Kanatsız Kuşlar Dizisi)
Ezgi Baran (Adını Sen Koy Dizisi)
Gizem Denizci (Kiralık Aşk Dizisi)
Büşra Acar (Paidaht Dizisi)
Ali Eşitmez (Fotoğraf sanatçısı)
Kıvanç Terzioğlu (Filmsan Vakfı)
Cüneyt Şentürk (Şarkıcı)
Şeref Umut (Zerev Vakfı Başkanı)
Can Kuzey (Müzisyen)
Gülşah Sunguroğlu (Organizatör-menajer)
Müslüm Söyler (Başka Açıdan Radyo Programı)
İbrahim Muratoğlu (Oyuncu aday)
Serdar Kurtuluş (351 Dernek Balkan Güç Birliği komisyonu Engelliler Gençlik Komisyonu Başkanı)
Levent Ünalan ( menajer )

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv