Bölgesel Kanalda Ulusal Talk Show!

Bölgesel televizyon kanalı tv52 de “zamansız yağmurlar” programını hazırlayıp sunan Mehmet Gücüklüoğlu ulusal kanallarda yayınlanan talk show programlarından daha zengin içerikte yayın konseptiyle bir ilke imza attı.

22 Kasım 2016 Salı 10:17
Bölgesel Kanalda Ulusal Talk Show!
Zamansız Mehmet, Talk Show Programıyla Ses Getirdi!..

Bölgesel Kanalda Ulusal Talk Show!

Bölgesel televizyon kanalı tv52 de “zamansız yağmurlar” programını hazırlayıp sunan Mehmet gücüklüoğlu ulusal kanallarda yayınlanan talk show programlarından daha zengin içerikte yayın konseptiyle bir ilke imza attı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Takipte!
Mehmet Gücüklüoğlu’nun hazırlayıp sunduğu ve yayın bölgesinin starlarını konuk olarak ağırladığı “zamansız yağmurlar” talk show programını halk sevdi. Program Karadeniz bölgesine hitap etmesi beklenirken ulusala damgasını vurdu.

Önceki gün canlı yayına Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar telefon ile bağlanarak programı ilgiyle takip ettiğini, programın sunucusu Mehmet Gücüklüoğlu’na daima yanında olduğunu dilerken başarılar diledi.

Aslı Şahin Çokta Tın Yani!
Karadeniz bölgesinin çeyrek asırdır kesintisiz yayın yapan tv52 de yayınlanan zamansız yağmurlar’a “Çokta Tın Yani” yeni albümüyle iyi bir çıkış yakalayan Aslı Şahin konuk oldu. Ritmik türküleri, ışıklı spor ayakkabısı ve farklı dans figürleriyle izleyiciyi coşturdu.

Türk halk müziğinin sevilen yıldızı Aslı Şahin 17 Aralık da Eyüp Salon Teras’ta düzenleyeceği ulusal ve bölge basınında yer alacağı muhteşem bir gece de yeni albümünün lansmanını yapacağını söyledi. Sanatçı Ordu’dan Tokat’a, Trabzon’dan Sivas’a tüm dernek başkanlarına seslenerek albüm tanıtım gecesinde desteklerini beklediğini söyledi.

Zamansız Aslancamii Köyünü ağırladı... 
Programın ikinci bölümünde Ordu ili İstanbul Anadolu yakası Aslancamii köyü dernek başkanı Nihat Coşkun konuk oldu, dernek faaliyetlerini ve projelerini anlattı.

havadistürk 

Yayını izlemek için:

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv