Bülent Ersoy'dan Yalan Habere Sert Tepki!

Bugün bazı internet sitelerinde çıkan Bülent Ersoy'un ağzından yazılmış gibi hazırlanan "BÜLENT ERSOY'DAN ONUR AKAY'A SERT TEPKİ" başlıklı haberler için Bülent Ersoy' sert basın açıklaması geldi:Asılsız ve yalan haberdir!..

27 Temmuz 2017 Perşembe 00:51
Bülent Ersoy'dan Yalan Habere Sert Tepki!
26 Temmuz 2017 Çarşamba günü (bugün) sabah saatlerinde bazı “internet haber sitelerinde

- BÜLENT ERSOY’DAN ONUR AKAY’A SERT TEPKİ

- BÜLENT ERSOY’DAN YANIT GECİKMEDİ FELAKETLERDEN FELAKET BEĞENSİN

benzeri başlıklı haberlerde, ismim kullanılarak, sanki bana sorular sorulmuş, sanki ben de cevap vermişim gibi hayali bir röportaj oluşturulmuş ve haber haline getirilmiştir.


Gündem oluşturmak için yapılan bu haberlerin, gerçek olmadığı ise; hiçbir büyük ya da küçük medya kuruluşunun isminin kaynak gösterilmemesinden, röportajı yapanın adının dahi olmamasından dolayı, gerçek dışı olduğu alenen ortadadır.

Ben kimseyle böyle bir röportaj yapmadım, zaten yapmış olsaydım; bu röportajı benimle yapan kişi ya da kişiler, gerek kendi adları gerekse çalıştıkları medya kuruluşlarının adlarını şerefle beyan ederler, “Bülent Ersoy bize konuştu!” derlerdi. Ama görüyoruz ki güya Bülent Ersoy’la konuşulmuş, güya Bülent Ersoy da konuşmuş, ama ne röportajı yapanın adı, ne kurumu ortada yok, güya benim açıklamalarım ortada dolaşıyor! Kendize gelin beyler!

Tekrar söylüyorum, söz konusu haber ya da röportajda adı geçen Onur Akay Bey adına, hiçbir gazeteci, televizyoncu, internet sitesi yetkilisi ya da yetkisizi ile hiçbir konuşma, açıklama ya da beyanda bulunmamışımdır.

İspatsız bu yazıları yazanları şimdi ispata davet ediyorum!

Bu haberi girenleri, tüm bu yazıları yazan ya da kullanan tüm portalları; ispatlayamadıkları takdirde kanun önünde ispata davet edeceğim.

BÜLENT ERSOY
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv