ÇOCUK İZLEYİCİNİN STAR OYUNCUSU

Ünlü oyuncu Derya Şen kanal 7 televizyonunda yayınlanan günlük dizi Elif'te canlandırdığı Tülay karakteri için; 'En saf sevgi çocuklarınki kirlenmemiş dünyalarında o kadar sıcak samimiler ve gerçekçiler ki onların sevdiği bir karakteri canlandırmaktan çok mutluyum. Çocuklar onları güldüren ve iyi niyetliyi seviyor, Tülay karakteri de o yüzden ilgi gördü',dedi...

03 Ağustos 2017 Perşembe 12:30
ÇOCUK İZLEYİCİNİN STAR OYUNCUSU
DERYA ŞEN, ÇOCUK İZLEYİCİNİN STAR OYUNCUSU

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizi filmi Elif, ekibi 4. Sezon çalışmalarına başladı. Dizi filmdeki her karakterin hayran kitlesi oluştu ve oyuncuların birçoğu yıldız adayı olma yolunda ilerliyorlar.

Dram dolu günlük dizi filmin şen şakrak karakteri Tülay’ı canlandıran Derya Şen, ummadığı bir hayran kitlesiyle mutlu oldu. Gittiği her yerde çocuk hayranları tarafından etrafı sarılan güzel oyuncu hepsiyle tek tek ilgileniyor.

Ünlü oyuncu Derya Şen “En saf sevgi çocuklarınki kirlenmemiş dünyalarında o kadar sıcak samimiler ve gerçekçiler ki onların sevdiği bir karakteri canlandırmaktan çok mutluyum. Çocuklar onları güldüren ve iyi niyetliyi seviyor, Tülay karakteri de o yüzden ilgi gördü derken “Ne zaman bir çocuk yanıma gelse Tülay abla diye seslense hep gözlerim doluyor, duygusal bir yapıya sahibim, artık bir çocuğun bana anne diyerek koşmasını da istiyorum” diyerek özleminide dile getirdi.

Annelik güdülerini çocuk hayranlarıyla bastıran ve onlara anne şefkatiyle yaklaşan Derya Şen, çocuklar için yapılan ve kendinden yardım istenen sosyal sorumluluk projelerininde hepsine katılmış bir isimdir. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv